KATEGORIA » Ogłoszenia duszpasterskie «

Ogłoszenia duszpasterskie 17.3.2019

Ogłoszenia duszpasterskie 17-24.3.2019

Bracia umiłowani trwajcie mocno w Panu!

Wielu bowiem postępuje jak wrogowie krzyża Chrystusowego.

Dziś dzień modlitw za misje Kościoła i solidarności z misjonarzami. Gościmy s. M. Gizelę, służebniczkę, prowincjalną referentkę d.s. misji wraz z wolontariuszami misyjnymi, którzy pod chórem rozprowadzają kartki świąteczne. Dowolne ofiary złożone przy tej okazji są przeznaczone na seminarium misyjne na Madagaskarze. Dziś również zbiórka do puszek na witraże do naszego kościoła. O godz. 16:00 druga nauka dla narzeczonych. O godz. 16:45 Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym.

W okresie Wielkiego Postu od poniedziałku do piątku o godz. 9:00 dodatkowa msza św. recytowana. Zachęcamy do pobożności Eucharystycznej w tym szczególnym czasie. czytaj wiecej »

Ogłoszenia duszpasterskie 10.3.2019

Ogłoszenia duszpasterskie 10-17.3.2019

Jeżeli ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych – osiągniesz zbawienie.

Dziś ogólnopolska zbiórka do puszek na pomoc dzieciom w Afryce. O godz. 16:45 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. O godz. 17:30 msza św. z udziałem FZŚ.

W okresie Wielkiego Postu od poniedziałku do piątku o godz. 9:00 dodatkowa msza św. recytowana. Zachęcamy do pobożności Eucharystycznej w o okresie Wielkiego Postu. czytaj wiecej »

Ogłoszenia duszpasterskie 3.3.2019

Ogłoszenia duszpasterskie 3-10.3.2019

Bądźcie wytrwali i niezachwiani, zajęci zawsze ofiarnie dziełem Pańskim, pamiętając, że trud wasz nie pozostaje daremny w Panu.

Dziś w poniedziałek i we wtorek w godz. 13:00-17:30 adoracja Najświętszego Sakramentu z racji Dni Eucharystycznych przed Środą Popielcową. Każdego dnia o godz. 17:15 litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i zakończenie adoracji. Zachęcamy Parafian i Gości do przeznaczenia czasu na uwielbienie Jezusa Eucharystycznego. czytaj wiecej »

Ogłoszenia duszpasterskie 24.2.2019

Ogłoszenia duszpasterskie 24.2-3.3.2019

Jak ojciec nad dziećmi, tak Pan się lituje nad tymi, którzy cześć Mu oddają.

Dziś ostatni dzień ferii zimowych. Nie będzie nabożeństwa popołudniowego. Gościmy Wspólnotę Cenacolo z Jastrzębia Zdroju. Pod chórem okazja do spotkania z jej członkami oraz do nabycia gadżetów, z których utrzymuje się Wspólnota.

Spotkania katechumenów w tym tygodniu odpowiednio we wtorek, środę i czwartek. czytaj wiecej »