KATEGORIA » Ogłoszenia duszpasterskie «

Ogłoszenia duszpasterskie 4-11.12.2022

Bóg, który daje cierpliwość i pociechę, niech sprawi, abyście zgodnie jednymi ustami wielbili Boga i ojca Pana naszego, Jezusa Chrystusa.

Dziś modlimy się za Kościół na Wschodzie i wspieramy go naszą ofiarą składaną do puszek. Pod chórem zespół Caritas rozprowadza wigilijne świece 15 zł duża, 7 zł mała. Do nabycia są również opłatki wigilijne. O godz. 17:00 nieszpory adwentowe.

Roraty w naszym kościele od poniedziałku do soboty o godz. 6:30. Od poniedziałku do piątku po mszy św. śniadania dla dzieci. Prosimy i dziękujemy za wspieranie śniadań poprzez produkty lub ofiary.

czytaj wiecej »

Ogłoszenia duszpasterskie 27.11-4.12.2022

Pan będzie rozjemcą pomiędzy ludami i sędzią dla licznych narodów.

Dziś dziękujemy panu Dawidowi za 30 lat posługi organistowskiej w naszym kościele i życzymy kolejnych okrągłych rocznic i jubileuszy. Pod chórem zespół Caritas rozprowadza wigilijne świece w cenie 15 zł duża, 7 zł mała. O godz. 17:00 nieszpory adwentowe.

Roraty w naszym kościele od poniedziałku do soboty o godz. 6:30. Od poniedziałku do piątku po mszy św. śniadania dla dzieci. Prosimy o produkty do śniadań nutellę, dżem truskawkowy lub ofiary i dziękujemy za już ofiarowane.

Trwa konkurs na ręcznie wykonany lampion adwentowy. Prace można oceniać na fb do soboty 3. grudnia. Zachęcamy dzieci i młodzież do włączenia się w tę akcję.

czytaj wiecej »

Ogłoszenia duszpasterskie 20-27.11.2022

Idźmy z radością na spotkanie Pana.

Dziś uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. W Kościele obchodzony jest Światowy Dzień Młodych. Módlmy się o ożywienie wiary w młodym pokoleniu, by na nowo zakosztowało w miłości do Boga i Kościoła. Po mszy św. zbiórka do puszek na nasze inwestycje. Gościmy wolontariuszy misyjnych udających się do Kamerunu. Pod chórem młodzi polecają kartki świąteczne, z których ofiara przeznaczona jest na cele misyjne sióstr Służebniczek. O godz. 17:00 nieszpory niedzielne.

czytaj wiecej »

Ogłoszenia duszpasterskie 13-20.11.2022

Pan będzie sądził ludy sprawiedliwie.

Dziś gościmy siostry Elżbietanki i dziękujemy im za świadectwo przybliżające nam postaci nowych błogosławionych sióstr, męczennic II Wojny Światowej. Po mszy św. zbiórka do puszek na Kościół w Potrzebie. O godz. 17:00 nabożeństwo ku czci błogosławionych.

czytaj wiecej »