Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 18.11-25.11.2012

W miłości, która ma swoje źródło w Sercu Jezusa, jest nadzieja na przyszłość świata.

(bł. Jan Paweł II).

Jeszcze dziś na godz. 17:00 zapraszamy na Nieszpory Niedzielne. Pozostałe nabożeństwa w tym tygodniu: wtorek o godz. 18:00 ku czci św. Antoniego, piątek o godz. 18:00 ku czci N.S.P.J., sobota o godz. 6:30 Godzinki ku czci NMP, a po mszy św. wieczornej nabożeństwo ku czci NMP – serdecznie zapraszamy.

Spotkania dla katechumenów w tym tygodniu: drugi rok w środę 21 listopada o godz. 18:30, trzeci rok w czwartek 22 listopada o godz. 18:30 – spotkania są obowiązkowe.

Spotkania w związku z Pierwszą Komunią Świętą: w czwartek 22 listopada od godz. 16:00-19:00 w salce katechetycznej pobieranie miar na stroje pierwszokomunijne. Dzieci zgłaszać się będą według zapowiedzianego na spotkaniu porządku. Przypominamy o przedpłacie w kwocie 60.00 zł. W przyszłą niedzielę 25 listopada o godz. 18:30 trzecie spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

W czwartek o godz. 17:30 msza św. szkolna. Przypominamy dzieciom i młodzieży o tej mszy św. a rodziców informujemy o możliwości wyboru innego, dogodnego terminu na mszę św. w tygodniu, którą należy odnotować na karcie obecności.

Zachęcamy i zapraszamy chłopców do grupy ministrantów a dziewczęta do grupy Dzieci Maryi. Spotkania dla nich w sobotę: Marianki o godz. 10:00, ministranci o godz. 11:00.

Zwracamy się do Parafian o pomoc w organizowaniu śniadań adwentowych dla dzieci. Dziękujemy za już przyniesione produkty oraz zapraszamy chętnych do pomocy w ich przygotowywaniu. W tej sprawie prosimy o kontakt z proboszczem.

W przyszłą niedzielę przed kościołem wydawnictwo św. Pawła promować będzie Ewangelię na każdy dzień – w wersjach kieszonkowej, dla starszych oraz do słuchania.

W dzisiejszym numerze Gazetki Parafialnej o wartości modlitwy wstawienniczej. W Gościu Niedzielnym o pogodzeniu wiary i nauki, i że od nauki do wiary droga jest niedaleka, o licznych nawróceniach z islamu na chrześcijaństwo, a także wiele innych artykułów – czasopisma do nabycia przed kościołem – zachęcamy do lektury.

Wszystkim Parafianom i Gościom dziękujemy za modlitwy, ofiary i kwiaty na rozpoczynający się tydzień życzymy franciszkańskiego Pokoju i Dobra.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.