Ogłoszenia duszpasterskie 13.03.2022

Ogłoszenia duszpasterskie 13-20.03.2022

Pan moim światłem i zbawieniem moim.

Dziś przypada dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Zbiórka do puszek na misje Kościoła. O godz. 16:45 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

W okresie Wielkiego Postu dodatkowa msza św. od poniedziałku do piątku o godz. 9:00. Zapraszamy do udziału we Mszy św. w tym czasie.

W środę o godz. 7:00 msza św. szkolna.

W czwartek po mszy św. wieczornej do godz. 19:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.

W piątek Droga Krzyżowa po mszy św. o godz. 9:00 oraz o godz. 18:00 z udziałem rodziców i dzieci komunijnych. Przypominamy, że za udział w Gorzkich Żalach lub Drodze Krzyżowej zyskać można odpust zupełny i ofiarować go dla siebie lub dla zmarłych.

W sobotę przypada uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. O godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej.

W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na nasze inwestycje.

Uwaga! Pomoc dla uchodźców wojennych z Ukrainy prowadzona jest w sposób zorganizowany i systemowy. Wszystkich, którzy pragną w jakikolwiek sposób pomagać uchodźcom lub przyjąć ich do swoich domów prosimy o kontakt z centralą Caritas przy ul. Ziemowita lub zgłosić taką chęć w naszej kancelarii parafialnej.

W sobotę 9. kwietnia FZŚ organizuje pielgrzymkę do Sieprawia i Krakowa z racji 100. rocznicy śmierci bł. Anieli Salawy. Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich chętnych. Zapisy w zakrystii, koszt max do 160 zł. Więcej informacji na plakacie w gablocie.

Polecamy Gazetkę Parafialną.

Święty Boże, Święty Mocny, Święty Nieśmiertelny zmiłuj się nad nami i nad całym światem. Boże, Ojcze Miłosierdzia, obdarz świat pokojem.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.