Ogłoszenia duszpasterskie 29.05.2022

Ogłoszenia duszpasterskie 29.05.-5.06.2022

Pan wśród radości wstępuje do nieba.

Dziś nabożeństwo majowe o godz. 17:00, a w poniedziałek i wtorek o godz. 18:00.

W poniedziałek i wtorek po nabożeństwie majowym próby dla dzieci komunijnych – obecność obowiązkowa.

W środę o godz. 7:00 msza św. szkolna. W tym dniu przypada w naszym kościele wieczysta adoracja Najświętszego Sakramentu, która będzie trwać od godz. 13:00 do 17:30. Zakończenie adoracji litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17:15.

Nabożeństwa czerwcowe od poniedziałku do piątku połączone będą ze mszą św. wieczorną a w soboty i niedziele o godz. 17:00.

W czwartek – Pierwszy miesiąca – msza św. o godz. 17:30 z homilią i komunią św. pod dwiema Postaciami. O godz. 20:00-21:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św.

W piątek – Pierwszy miesiąca – o godz. 17:30 msza św. z homilią i intencją zbiorową.

W sobotę – Pierwszą miesiąca – o godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej. O godz. 7:00 msza św. w int. Róż Różańcowych a następnie modlitwa różańcowa i zmiana tajemnic Różańca św. O godz. 8:00 druga spowiedź dzieci komunijnych. Po spowiedzi zapraszamy rodziców dzieci komunijnych do pomocy w przygotowaniu kościoła. Odwiedziny chorych odbędą się w sobotę 18. czerwca od godz. 8:00.

W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego i dzień Pierwszej Komunii św. w naszej parafii. Msza św. komunijna o godz. 9:30. Nie będzie mszy św. o godz. 10:00. Prosimy parafian nie związanych z komunią św. o uczestnictwo we mszy św. w pozostałych godzinach. W tym dniu imieniny obchodzi i o modlitwę prosi o. Igor. Msza św. jego intencji o godz. 17:30.

Polecamy Gazetkę Parafialną z odezwą Biskupa Gliwickiego z racji święceń kapłańskich w diecezji.

Dziękujemy za życzliwe przyjęcie gości z Ukrainy i za złożone ofiary, a także za wspólną modlitwę podczas Dni Krzyżowych i za przygotowanie miejsc modlitwy.

Panie Jezu, który zasiadasz po prawicy Ojca, budź w nas pragnienie nieba, abyśmy po zakończeniu doczesnego życia kosztowali wraz z Tobą radości i chwały wiecznej.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.