Ogłoszenia duszpasterskie 31.07-7.08.2022

Panie, Ty zawsze byłeś nam ucieczką.

W lipcu i w sierpniu nie odbywają się niedzielne nabożeństwa popołudniowe a kancelaria parafialna czynna jest tylko w piątki w stałych godzinach.

We wtorek przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Porcjunkuli. Zyskać można odpust zupełny, na który Biskup Gliwicki zezwala dziś lub we wtorek. Stan łaski uświęcającej, Komunia św., nawiedzenie kościoła, modlitwa Ojcze nasz, Wierzę, modlitwa w intencjach papieża oraz wykluczenie przywiązania do grzechu.

W środę ok. godz. 18:00 na teren naszej parafii przybędzie grupa Rybnickiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Pielgrzymi proszą o przyjęcie ich w naszych domach. Wyjście pielgrzymów w czwartek o godz. 7:00.

W czwartek – Pierwszy miesiąca – msza św. wieczorna z homilią i komunią św. pod dwiema Postaciami. O godz. 20:00 do 21:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św.

W piątek – Pierwszy Miesiąca – o godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej a następnie msza św. z homilią, intencją zbiorową i nabożeństwem pierwszopiątkowym.

W sobotę – Pierwsza miesiąca – o godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej. O godz. 7:00 msza św. w int. Róż Różańcowych, modlitwa różańcowa i zmiana tajemnic Różańca św.

Polecamy Gazetkę Parafialną w wersji wakacyjnej.

Rozpoczynając miesiąc sierpień zwróćmy się do Boga i Jego Matki o łaskę zachowania abstynencji alkoholowej.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.