Ogłoszenia duszpasterskie 28.08-4.09.2022

Ty, dobry Boże, biednego ochraniasz.

Dziś nie będzie nabożeństwa popołudniowego a kancelaria parafialna czynna będzie tylko w piątek w stałych godzinach.

We wrześniu codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 do 21:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św. Modlić się będziemy szczególnie o zachowanie wiary i świętość naszych rodzin.

W czwartek – Pierwszy miesiąca – msza św. wieczorna z homilią i Komunią św. pod dwiema Postaciami. W tym dniu imieniny obchodzą i o modlitwę proszą o. Bronisław i o. Tobiasz. Msza św. w ich intencji o godz. 17:30.

W piątek – Pierwszy miesiąca – o godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej. O godz. 17:30 msza św. z homilią, intencją zbiorową i nabożeństwem pierwszego piątku.

W sobotę – Pierwszą miesiąca – o godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej. O godz. 7:00 msza św. w int. Róż Różańcowych a następnie modlitwa różańcowa i zmiana tajemnic. Od godz. 8:00 odwiedziny chorych. Nowych chorych można zgłosić w kancelarii lub zakrystii.

W przyszłą niedzielę o godz. 11:30 podziękujemy Bogu za tegoroczne żniwa i poprosimy, by nikomu nie zabrakło chleba powszedniego, o ustanie wojny i łaskę pokoju.

Od 24 sierpnia do 14 września 2022 r. trwa głosowanie na Gliwicki Budżet Obywatelski 2023. Zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu – po mszy św. będzie taka okazja. Wraz z Radą Osiedla promujemy projekt modernizacji skweru Teodora Kalidego przy ul. Robotniczej.

Polecamy Gazetkę Parafialną.

Życzymy wszystkim szczęśliwych powrotów z wakacji oraz udanego startu w nowy rok szkolny i katechetyczny.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.