Ogłoszenia duszpasterskie 4-11.09.2022

Panie, Ty zawsze byłeś nam ucieczką.

Dziś dziękujemy Bogu za tegoroczne żniwa oraz prosimy o chleb powszedni dla wszystkich, ustanie wojny i zachowanie nas w pokoju. O godz. 17:00 Nieszpory niedzielne.

We wrześniu codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 do 21:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św. Modlimy się szczególnie o zachowanie wiary w rodzinach i o świętość naszych rodzin.

W poniedziałek o godz. 18:30 w salkach krąg biblijny. Zapraszamy chętnych do pochylenia się nad Słowem Bożym.

W środę o godz. 7:00 pierwsza msza św. szkolna. Zapraszamy dzieci, młodzież i nauczycieli na modlitwę o dary Ducha Świętego w rozpoczętym nowym roku szkolnym i katechetycznym. Dzieciom pobłogosławimy przybory szkolne oraz udzielimy każdemu indywidualnego błogosławieństwa kapłańskiego.

W piątek o godz. 17:30 msza św. i spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych. Obecność obowiązkowa.

W sobotę o godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej. W tym dniu na Górze św. Anny obchody kalwaryjskie ku czci Podwyższenia Krzyża Świętego. Wyjazd o godz. 5:30, powrót ok. 23:00. Chętni proszeni są o zapisanie się w zakrystii do wtorku.

W przyszłą niedzielę o godz. 17:30 msza św. z udziałem FZŚ i RMF.

Trwa głosowanie na Gliwicki Budżet Obywatelski 2023. Zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu – okazja będzie po mszy św. przed kościołem.

Informujemy, że w niedziele 25. września i 2. października odbędą się wybory do Rady Parafialnej na kolejne pięciolecie. Prosimy o zastanowienie się nad kandydatami, by w odpowiednim czasie oddać swój głos maksymalnie na 3 osoby.

Polecamy Gazetkę Parafialną.

Niech Bóg nam błogosławi i udziela Darów swojego Ducha, abyśmy gorliwie i sumiennie mogli wypełniać codzienne obowiązki.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.