Ogłoszenia duszpasterskie 11-18.09.2022

Wstanę i wrócę do mojego ojca.

Dziś kolekta przeznaczona jest na Stolicę Apostolską. O godz. 17:00 Nieszpory niedzielne.

We wrześniu codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 do 21:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św. Modlimy się o zachowanie wiary w rodzinach i o świętość naszych rodzin.

W poniedziałek o godz. 18:30 w salkach krąg biblijny.

We wtorek o godz. 18:00 fatimskie nabożeństwo różańcowe z procesją z figurą Matki Bożej. Prosimy o kwiaty do figury, które można przynieść we wtorek do godz. 10:00.

W środę o godz. 7:00 msza św. szkolna. W tym dniu przypada Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Oddajmy należną cześć i szacunek krzyżowi, na którym Jezus wysłużył nam zbawienie. Dziękujemy za przystrojenie i o troskę o nasze krzyże.

W sobotę o godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej.

W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na nasze inwestycje. Gościć będziemy młodzież ze wspólnoty Cenacolo z Jastrzębia Zdroju, która podzieli się świadectwem i rozprowadzać będzie wykonane przez siebie dewocjonalia.

Do środy trwa głosowanie na Gliwicki Budżet Obywatelski 2023 roku. Zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu – okazja po mszy św. i dziękujemy tym, co głosowali.

W niedziele 25. września i 2. października odbędą się wybory do Rady Parafialnej na kolejne pięciolecie. Prosimy o głosowanie na swoich kandydatów.

Polecamy Gazetkę Parafialną.

Krzyżu zwycięski, zbroczony krwią Chrystusa, ceno naszej wieczności zdobytej Jego męką! Światłem jesteś nadziei na mrocznej drodze życia, siłą w nocy cierpienia i portem dla zbłąkanych. Cała ziemia niech sławi najświętszy znak zbawienia.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.