Ogłoszenia duszpasterskie 18-25.09.2022

Pana pochwalcie, On dźwiga biednego.

Dziś gościmy młodzież z Cenacolo. Dziękujemy za ich świadectwo i polecamy dewocjonalia wykonane przez nich. Zbiórka do puszek na nasze inwestycje. Dziękujemy za ofiary na ten cel. O godz. 17:00 Nieszpory niedzielne.

We wrześniu codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 do 21:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św. Modlimy się o zachowanie wiary w rodzinach i o świętość naszych rodzin. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w modlitwę.

W poniedziałek o godz. 18:30 w salkach krąg biblijny.

Spotkania katechumenów przed sakramentem bierzmowania dotyczą klas siódmych i ósmych i rozpoczną się we wtorek mszą św. o godz. 17:30. Po mszy św. spotkania z o. Augustynem i o. Jeremiaszem. Informujemy, że przygotowanie do sakramentu bierzmowania dla uczniów wymienionych klas jest obowiązkowe. Zapraszamy również dorosłych, którzy nie przyjęli dotąd sakramentu dojrzałości, by zgłosili się na to spotkanie.

W środę o godz. 7:00 msza św. szkolna.

W sobotę o godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej.

W niedziele 25. września i 2. października odbędą się wybory do Rady Parafialnej na kolejne pięciolecie. Prosimy o oddanie głosu na swoich kandydatów.

Informujemy, że są jeszcze wolne intencje na ten rok. Polecamy tę sprawę, tym, którzy nie zamówili mszy św. za żyjących lub zmarłych z rodziny.

Polecamy Gazetkę Parafialną.

Prośmy o błogosławieństwo Boże dla naszych rodzin i naszej parafii. Niech dobry Bóg zachowuje nas w zgodzie, jedności i pokoju.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.