Ogłoszenia duszpasterskie 2-9.10.2022

Słysząc głos Pana, serc nie zatwardzajcie.

Dziś jeszcze okazja by oddać głos na radnych do rady duszpasterskiej naszej parafii. Dziękuje tym, którzy już zagłosowali.

W październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. Od poniedziałku do piątku o godz. 18:00, w soboty i niedziele o godz. 17:00. Uwaga. W tym tygodniu będą wyjątki.

W poniedziałek o godz. 18:00 nabożeństwo Transitus, pamiątki śmierci św. Ojca Franciszka. Serdecznie zapraszamy franciszkanów świeckich, parafian i gości. W tym dniu nie będzie kręgu biblijnego.

We wtorek przypada uroczystość św. Ojca Franciszka. O godz. 16:30 przed kościołem błogosławieństwo zwierząt. Zapraszamy opiekunów z ich pupilami. O godz. 17:00 modlitwa różańcowa, która poprowadzą członkowie Róż Różańcowych. O godz. 17:30 uroczysta msza św. na którą serdecznie zapraszamy poczty sztandarowe, parafian i gości. W tym dniu kancelaria będzie nieczynna.

W środę o godz. 7:00 msza św. szkolna.

W czwartek – Pierwszy miesiąca – o godz. 17:00 modlitwa różańcowa, która poprowadzą członkowie Róż Różańcowych Rodziców. O godz. 17:30 msza św. z nieszporami, homilią i komunią św. pod dwiema Postaciami. O godz. 18:30 spotkanie pierwszego roku katechumenatu. Zapraszamy na to spotkanie także dorosłych, którzy dotychczas nie przyjęli sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej. Przypominamy, że przygotowanie do bierzmowania jest obowiązkowe dla klas siódmych z o. Jeremiaszem i klas ósmych z o. Augustynem.

W piątek – Pierwszy miesiąca – o godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św. pierwszopiątkowej. W tym czasie modlitwa różańcowa, którą poprowadzą Siostry Zakonne. O godz. 17:30 msza św. z homilią, intencją zbiorową i nabożeństwem ku czci Serca Pana Jezusa.

W sobotę o godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej. O godz. 10:00 msza św. w int. parafialnych zespołów Caritas z dekanatu Gliwice-Sośnica i ich podopiecznych .

Informujemy, że są jeszcze wolne intencje na ten rok. Intencje na nowy rok przyjmować będziemy od 18. października.

Polecamy Gazetkę Parafialną.

Aniołowie Stróżowie niech strzegą naszych dusz i ciał i prowadzą nas do życia wiecznego.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.