Ogłoszenia duszpasterskie 30.10.-6.11.2022

Będę Cię wielbił, Boże mój i Królu.

Dziś o godz. 10:00 Bal Wszystkich Świętych. Zapraszamy dzieci i młodzież do zaprezentowania postaci ulubionego Świętego w jego stroju i życiorysie.

Nabożeństwo różańcowe jeszcze dziś o godz. 17:00 i jutro o godz. 18:00.

W poniedziałek po nabożeństwie różańcowym z relikwiami św. Franciszka i św. Antoniego udamy się do kościoła Wszystkich Świętych na nabożeństwo ku czci Świętych.

We wtorek przypada uroczystość Wszystkich Świętych – święto nakazane. Msze św. w porządku niedzielnym. O godz. 14:30 w kościele Chrystusa Króla nieszpory a następnie procesja na Cmentarz Lipowy i modlitwy za zmarłych. Odpust zupełny za zmarłych zyskać można nawiedzając kościół od południa 1 listopada i przez cały dzień 2. listopada spełniając warunki: stan łaski uświęcającej, komunia św., modlitwa Ojcze nasz, Wierzę w Boga i dowolna modlitwa w intencjach Ojca św. Od 1-8 listopada odpust zyskać można nawiedzając cmentarz i modląc się za zmarłych choćby tylko w myśli.

W środę przypada wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. w tym dniu o godz. 7:00 szkolna, 9:00 i 17:30. Od 2-8 listopada o godz. 17:00 modlitwa za zmarłych poleconych w Wypominkach oraz msza św. w tej intencji. Kartki z poleconymi zmarłymi można składać do 8. listopada. Dziękujemy również za ofiary złożone przy tej okazji. O godz. 18:30 na Cmentarzu Hutniczym nabożeństwo Drogi Krzyżowej za zmarłych w ciągu roku oraz poleconych w Wypominkach.

W czwartek – Pierwszy miesiąca – o godz. 17:30 msza św. z homilią i komunią św. pod dwiema Postaciami a następnie – w cyklu zimowym od listopada do kwietnia – do godz. 19:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św.

W piątek – Pierwszy miesiąca – o godz. 17:00 okazja do spowiedzi św. pierwszopiątkowej, o godz. 17:30 msza św. z homilią i nabożeństwem pierwszego piątku.

W sobotę – Pierwsza miesiąca – o godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej, o godz. 7:00 msza św. w int. Róż Różańcowych a następnie modlitwa różańcowa i zmiana tajemnic. Od godz. 8:00 odwiedziny chorych. O godz. 10:00 spotkanie Marianek, a o godz. 13:30 spotkanie ministrantów.

Przyjmujemy intencje na 2023 rok.

Polecamy Gazetkę Parafialną na – dziś z naszymi parafialnymi Wypominkami.

Wszyscy Świeci Pańscy, orędujcie za nami u Ojca Niebieskiego, abyśmy jak Wy, oddani, pokorni i cierpliwi mogli otrzymać od Jezusa Chrystusa łaski, o które prosimy.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.