Ogłoszenia duszpasterskie 6-13.11.2022

Gdy zmartwychwstanę, będę widział Boga.

Dziś i do wtorku włącznie o godz. 17:00 modlitwa za poleconych zmarłych oraz o godz. 17:30 msza św. w tej intencji. Do wtorku włącznie można składać Wypominki i dziękujemy za już złożone wraz z ofiarami. Do 8. listopada zyskać można odpust dla dusz czyśćcowych przez nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych choćby tylko w myśli.

W poniedziałek o godz. 18:00 krąg Biblijny.

We wtorek lub w środę o godz. 17:30 msza św. a następnie spotkanie dla katechumenów drugiego roku.

We wtorek w siedzibie Rady Dzielnicy przy ul. Okrzei 9 o godz. 17:30 odbędzie się spotkanie ze Strażnikami Miejskimi. Temat spotkania: Działania antysmogowe. Radni Dzielnicy serdecznie zapraszają mieszkańców.

W środę o godz. 7:00 msza św. szkolna.

W czwartek po mszy św. wieczornej do godz. 19:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św.

W piątek przypada Święto Narodowe Niepodległości. Msze św. o godz. 9:00 w int. Ojczyzny oraz o godz. 17:30. Biskup Gliwicki udziela w tym dniu dyspensy od zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych oraz zachowania charakteru dnia pokutnego.

W sobotę o godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej.

W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Kościół w Potrzebie, a o godz. 11:30 msza św. z udziałem członków FZŚ i RMF.

Kancelaria Parafialna w tym tygodniu czynna będzie tylko we wtorek w godz. 16:00-17:00.

Informujemy, że we wtorek 15. listopada o godz. 18:00 odbędzie się posiedzenie Parafialnej Rady Duszpasterskiej w nowym składzie. Serdecznie zapraszam wybranych członków do refektarza klasztornego.

W związku ze zbliżającym się Adwentem zwracamy się z prośbą o nutellę, dżem truskawkowy lub ofiary na śniadania adwentowe dla dzieci.

Przyjmujemy intencje na 2023 rok.

Polecamy Gazetkę Parafialną.

Boże, przed Twym ołtarzem wznosimy błaganie: błogosław Ojczyźnie naszej i zachowaj nas w pokoju.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.