Ogłoszenia duszpasterskie 20-27.11.2022

Idźmy z radością na spotkanie Pana.

Dziś uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. W Kościele obchodzony jest Światowy Dzień Młodych. Módlmy się o ożywienie wiary w młodym pokoleniu, by na nowo zakosztowało w miłości do Boga i Kościoła. Po mszy św. zbiórka do puszek na nasze inwestycje. Gościmy wolontariuszy misyjnych udających się do Kamerunu. Pod chórem młodzi polecają kartki świąteczne, z których ofiara przeznaczona jest na cele misyjne sióstr Służebniczek. O godz. 17:00 nieszpory niedzielne.

W poniedziałek o godz. 18:00 krąg Biblijny.

W środę o godz. 7:00 msza św. szkolna.

W czwartek po mszy św. wieczornej do godz. 19:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św.

W sobotę o godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej. Spotkania scholi dziecięco-młodzieżowej o godz. 9:00, marianek o godz. 10:00, ministrantów o godz. 13:30. O godz. 17:15 nabożeństwo z poświeceniem wieńca adwentowego i opłatków wigilijnych.

W przyszłą niedzielę o godz. 11:30 msza św. w int. pana organisty Dawida i jego rodziny. Będziemy dziękować za 30 lat jego posługi w naszym kościele. W tym dniu rozpocznie się Adwent. Roraty w naszym kościele w tym okresie od poniedziałku do soboty o godz. 6:30. Po mszy św. adwentowe śniadania dla dzieci. W związku z tym zwracamy się z prośbą o nutellę, dżem truskawkowy lub ofiary i dziękujemy za już ofiarowane.

Ogłoszony jest konkurs na lampion adwentowy. Prace będziemy oceniać do soboty 3. grudnia. Zachęcamy dzieci i młodzież do włączenia się w tę akcję.

Polecamy Gazetkę Parafialną.

Chryste króluj, Chryste zwyciężaj. Błagamy, by w całym świece objawiło się Twoje Królestwo sprawiedliwości, miłości i pokoju.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.