Ogłoszenia duszpasterskie 10-17.09.2023

Nikomu nie bądźcie nic dłużni poza wzajemną miłością. Kto bowiem miłuje drugiego, wypełnił Prawo.

Dziś o godz. 17:00 Nieszpory Niedzielne.

We wrześniu od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 do 21:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji rodzin naszej Parafii. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

W środę o godz. 7:00 msza św. szkolna. O godz. 18:00 fatimskie nabożeństwo różańcowe z procesją. prosimy o kwiaty do figury Matki Bożej, które można przynieść do godz. 11:00.

W czwartek przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Uczcijmy w tym dniu Krzyże, które mijamy i te, które są w naszych domach.

W piątek o godz. 17:30 w kościele msza św. i spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych. Obecność obowiązkowa.

W sobotę o godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej. Spotkania dla ministrantów i Marianek według ustalonego planu. W tym dniu na Górze św. Anny odbędą się obchody kalwaryjskie ku czci Podwyższenia Krzyża Świętego. Zapraszamy do pielgrzymowania.

We wtorek 19. września odbędzie się posiedzenie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.

Polecamy Gazetkę Parafialną.

Krzyż jest Świętym drzewem na którym triumfuje Jezus Chrystus i na którym triumfujemy my, gdy przyjmujemy z radością i z otwartym sercem to, co On nam zsyła. Błogosławiona Rodzino męczenników z Markowej, módlcie się za nami.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.