Ogłoszenia duszpasterskie 17-24.09.2023

Odpuść przewinę bliźniemu, a wówczas, gdy błagać będziesz, zostaną ci odpuszczone grzechy.

Dziś o godz. 17:00 Nieszpory Niedzielne.

We wrześniu od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 do 21:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji rodzin naszej Parafii. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

We wtorek o godz. 18:00 posiedzenie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.

W środę o godz. 7:00 msza św. szkolna.

W sobotę o godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej.

W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na nasze inwestycje.

W środę 13. września w godzinach wieczornych odszedł do Pana bp Jan Wieczorek, pierwszy Biskup naszej diecezji. Uroczystości pożegnalne odbędą się w piątek a w sobotę o godz. 11:00 w katedrze gliwickiej rozpocznie się msza św. pogrzebowa i złożenie ciała śp. biskupa Jana w krypcie katedry. Pamiętajmy w tych dniach w modlitwach o naszym Pasterzu. Msza św. za + biskupa Jana Wieczorka zostanie odprawiona w naszym kościele w sobotę o godz. 7:00. Zapraszam tych, którzy nie będą mogli uczestniczyć w uroczystości pogrzebowej.

Wyrażam podziękowanie paniom, które ozdobiły krzyże misyjny, ołtarzowy i przydrożny. Dziękuję również wszystkim, którzy wzięli udział w obchodach kalwaryjskich na Górze Świętej Anny.

Polecamy Gazetkę Parafialną.

Niech Bóg nam błogosławi i zachowa nas w pokoju.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.