Ogłoszenia duszpasterskie 24.09-1.10.2023

Szukajcie Pana, gdy się pozwala znaleźć, wzywajcie Go, dopóki jest blisko!

Dziś o godz. 17:00 Nieszpory Niedzielne.

Jeszcze w tym tygodniu od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 do 21:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji rodzin naszej Parafii. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

W środę o godz. 7:00 msza św. szkolna. Mszą św. o godz. 17:30 rozpoczniemy rok formacyjny dla przygotowujących się do sakramentu bierzmowania. Spotkania są obowiązkowe dla klas siódmych i ósmych oraz dorosłych, którzy chcieliby przyjąć sakrament dojrzałości chrześcijańskiej. Po mszy św. spotkanie organizacyjne z o. Augustynem i o. Jeremiaszem.

O godz. 20:00 modlitwa uwielbienia za wrześniową adorację Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzi zespół Ad Maiorem Dei Gloriam z Brzezinki. Zapraszamy do dziękczynienia i uwielbienia Jezusa.

W czwartek o godz. 18:00 pierwsze powakacyjne spotkanie dla młodzieży od siódmej klasy w górę. Podczas cotygodniowych spotkań będzie okazja do wspólnej rozmowy, modlitwy i rekreacji. Szczegóły na parafialnej stronie fb i na instagramie: fraternia_gliwice.

W sobotę o godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej.

W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na potrzeby Caritas diecezji i parafii. W tym dniu rozpoczną się nabożeństwa różańcowe. Modlitwa różańcowa w naszym kościele w soboty i niedziele o godz. 17:00, a od poniedziałku do piątku o godz. 18:00.

Polecamy Gazetkę Parafialną.

Niech Bóg nam błogosławi na czas odpoczynku, pracy i podejmowanych wszelkich dobrych dzieł.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.