Ogłoszenia duszpasterskie 19-26.11.2023

Sami dokładnie wiecie, że dzień Pański przyjdzie jak złodziej w nocy. Kiedy będą mówić: „Pokój i bezpieczeństwo”, tak niespodziana przyjdzie na nich zagłada, jak bóle na brzemienną, i nie ujdą.

Dziś zbiórka do puszek na nasze inwestycje. Dziękujemy za złożone ofiary. O godz. 17:00 nieszpory niedzielne.

W poniedziałek o godz. 18:00 krąg Biblijny.

W środę o godz. 7:00 msza św. szkolna.

W czwartek po mszy św. wieczornej do godz. 19:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Spowiedzi św. O godz. 18:00 w salkach spotkanie dla młodzieży.

W sobotę wyjątkowo nie będzie Godzinek ku czci Matki Bożej o godz. 6:30. O godz. 14:00 w katedrze gliwickiej msza św. na rozpoczęcie Forum Młodych a następnie pierwsze spotkanie, którego tematem będzie TOŻSAMOŚĆ. Serdecznie zapraszamy młodzież do udziału w wydarzeniu wraz z o. Augustynem. Informacje na naszym fb.

W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata – ostatnia niedziela Roku Kościelnego.

W poniedziałek i we wtorek 27 i 28 listopada odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu RTV i AGD. Sprzęty można będzie składać pod altaną w ogrodzie od ul. Franciszkańskiej. Akcja wspiera Kościół na Wschodzie.

Zwracamy się prośbą o produkty do śniadań adwentowych dla dzieci: dżem truskawkowy, nutellę i mleko.

Polecamy Gazetkę Parafialną.

Niech nam Bóg błogosławi i niech nas strzeże.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.