Ogłoszenia duszpasterskie 30.06-7.07.2024

Do nieśmiertelności Bóg stworzył człowieka – uczynił go obrazem swej własnej wieczności.

Dziś kolekta przeznaczona na Stolicę Apostolską – Świętopietrze. O godz. 17:00 ostatnie nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

W czwartek – Pierwszy miesiąca – msza św. o godz. 17:30 z homilią i komunią św. pod dwiema Postaciami. O godz. 20:00 do 21:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.

W piątek – Pierwszy miesiąca – o godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej, a następnie msza św. z homilią i intencją zbiorową.

W sobotę – Pierwszą miesiąca – o godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej, o godz. 7:00 msza św. w int. Róż Różańcowych, a następnie modlitwa różańcowa i zmiana tajemnic Różańca św.

W lipcu i w sierpniu kancelaria parafialna czynna jest według planu wakacyjnego, czyli w piątki w stałych godzinach.

W imieniu pani Agnieszki, naszej parafianki, zwracamy się z prośbą o wsparcie jej pilnego leczenia z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej. Informacje na ulotce wyłożonej pod chórem. Z sumy 120 tysięcy potrzeba już niewiele, stąd prośba. Za każdą ofiarę złożoną do puszki lub na zrzutka.pl składamy serdeczne Bóg zapłać.

Polecamy Gazetkę Parafialną.

Niech Bóg nam błogosławi i niech nas strzeże.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.