Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie 27.4-4.5.2014
Ojcze Przedwieczny dla bolesnej męki Twojego Syna, miej miłosierdzie dla nas i całego świata.
Dziś druga niedziela Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego – dzień kanonizacji błogosławionych papieży Jana Pawła II i Jana XIII. O godz. 10:00 w naszym kościele transmisja mszy św. kanonizacyjnej. O godz. 15:00 zapraszamy na nabożeństwo dziękczynne za dar św. Jana Pawła II z koronką do Bożego Miłosierdzia i hymnem Te Deum. Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Z tej racji przed kościołem zbiórka do puszek na potrzeby diecezjalnej i parafialnej Caritas. Z racji kanonizacji rozprowadzamy papieskie kremówki.
W poniedziałek przypada liturgiczny obchód uroczystości św. Wojciecha, Patrona Polski.
We wtorek o godz. 18:00 nabożeństwo do św. Antoniego.
W czwartek – Pierwszy miesiąca – pierwszy dzień miesiąca maja, który przywitamy śpiewem pieśni ku czci Matki Bożej o godz. 6:30. Na nabożeństwo majowe zapraszamy codziennie od pn-pt na godz. 18:00, w sb-nd na godz. 17:00. Od godz. 20:00 do 21:00 Godzina Święta, czyli adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św.
W piątek – Pierwszy miesiąca – od godz. 8:00 odwiedziny chorych. O godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św. pierwszopiątkowej.
W sobotę przypada uroczystość NMP, Królowej Polski, Głównej Patronki Polski. O godz. 8:30 śpiew Godzinek ku czci Matki Bożej, o godz. 9:00 msza św. w int. Róż Różańcowych a następnie modlitwa różańcowa ze zmianą tajemnic. Zapraszamy nowych kandydatów do tej wspólnoty modlitewnej. Nie odbędą się spotkania dla ministrantów i Marianek. O godz. 17:00 nabożeństwo ku czci NMP Królowej Polski.
W przyszłą niedzielę gościć będziemy Romana Kempińskiego, pseudonim Romcio Tomcio, poetę piszącego rymowane opowieści biblijne. Opowieści wydane w formie kolorowych książek nabyć będzie można przed kościołem i podpisać u Autora.
Kancelaria w tym tygodniu czynna we wtorek i w środę w stałych godzinach.
Są jeszcze wolne miejsca na autokarową pielgrzymkę do Trzebnicy dnia 10. maja, koszt 45.00 zł, zapisy w zakrystii lub kancelarii, wyjazd o godz. 5:45 powrót ok. godz. 19:00.
Polecamy specjalny, kanonizacyjny numer Gościa Niedzielnego i Gazetki Parafialnej.
Trwa peregrynacja ikony Świętej Rodziny – zapisy w zakrystii.
Parafianom i Gościom dziękujemy za modlitwy, ofiary i kwiaty oraz życzmy, by św. Jan Paweł II i św. Jan XXIII wypraszali nam u Boga potrzebne łaski.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.