Ogłoszenia parafialne 4.10.2015

Ogłoszenia duszpasterskie 4-11.10.2015

Święty Franciszku z Asyżu!

Pomóż nam przybliżyć Chrystusa Kościołowi i dzisiejszemu światu!

Dziś uroczystość św. ojca naszego Franciszka z Asyżu. Przed kościołem zbiórka do puszek na potrzeby Caritas. O godz. 15:00 na placu kościelnym nabożeństwo ku czci św. Franciszka z błogosławieństwem zwierząt. O godz. 16:00 w salkach pierwsza nauka dla narzeczonych.

Każdego dnia października w godz. 20:00-21:00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu – Z Jezusem po godzinach…. Podczas adoracji okazja do spowiedzi św. Jest ona przygotowaniem do Roku Miłosierdzia i przebłaganiem za grzechy w naszej parafii.

Nabożeństwo różańcowe codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 18:00, w soboty i niedziele o godz. 17:00. Za wspólnotowe odmówienie różańca pod zwykłymi warunkami zyskać można odpust zupełny. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

Spotkania katechumenów według planu ustalonego z katechetami.

W środę o godz. 13:00 spotkanie dla seniorów, a o godz. 16:30 spotkanie dla kandydatów na ministrantów.

W piątek o godz. 17:30 msza św. szkolna dla dzieci i młodzieży. O godz. 18:30 spotkanie RMF.

W sobotę o godz. 6:30 Godzinki ku czci NMP. Spotkania: o godz. 10:00 dla Marianek, o godz. 11:00 dla ministrantów.

W przyszłą niedzielę przypada XV Dzień Papieski. Zespół Caritas rozprowadzał będzie papieskie kremówki w cenie 3.00 zł. Przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia z przeznaczeniem dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin. O godz. 15:00 msza św. dla FZŚ i sympatyków duchowości franciszkańskiej.

Wyrażamy podziękowanie za przygotowanie, przeprowadzenie i uczestnictwo w piątkowym koncercie uwielbienia oraz we wczorajszym nabożeństwie Transitus.

Od wtorku przyjmować będziemy intencje na rok 2016. Bardzo prosimy, by odpowiednio wcześniej zgłosić jubileusze i ważne rocznice rodzinne.

Na stoliku pod chórem wyłożone są kartki na wypominki. Składać je można w zakrystii lub kancelarii.

Polecamy nowy numer Gościa Niedzielnego i Gazetki Parafialnej.

Parafianom i Gościom dziękujemy za modlitwy, ofiary, kwiaty oraz życzenia z racji dzisiejszej uroczystości. Niech św. Franciszek wstawia się za nami u Boga i wyprasza nam obfitość Bożego błogosławieństwa, szczególnie członkom rodziny franciszkańskiej.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.