Ogłoszenia duszpasterskie 30.4.2017

Ogłoszenia duszpasterskie 30.4.-7.5.2017

Panie Jezu, daj nam zrozumieć Pisma, niech pała nasze serce, gdy do nas mówisz.

Dziś niedziela Biblijna – rozpoczyna się Tydzień Biblijny. Postarajmy się w tym tygodniu pomodlić słowami Pisma świętego. Niech w tym pomoże fragment wylosowany z koszyka znajdującego się na stoliku pod chórem. Przed kościołem zbiórka do puszek na diecezjalną i parafialną Caritas. O godz. 17:00 nabożeństwo Słowa Bożego z koronką do Miłosierdzia Bożego.

Uwaga! Od poniedziałku do środy 1-3 maja msze św. o godz. 9:00 i 17:30.

W poniedziałek rozpoczną się nabożeństwa majowe. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych od poniedziałku do piątku na godz. 18:00, w soboty i niedziele na godz. 17:00.

We wtorek święto flagi – wywieśmy w tym dniu symbole narodowe.

W środę przypada uroczystość N.M.P. Królowej Polski i jej Głównej Patronki. O godz. 9:00 msza św. w int. Ojczyzny.

W czwartek – Pierwszy miesiąca – msza św. wieczorna z homilią i komunią św. pod dwiema Postaciami. Od maja do października włącznie czwartkowa adoracja od godz. 20:00 do 21:00. W tym czasie również okazja do spowiedzi św. O godz. 19:00 spotkanie RMF.

W piątek – Pierwszy miesiąca – o godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi pierwszo piątkowej. O godz. 17:30 msza św. z homilią. O godz. 18:30 spotkanie młodzieży.

W sobotę – Pierwszą miesiąca o godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej, o godz. 7:00 msza św. w int. Członków Żywego Różańca a następnie modlitwa różańcowa i zmiana tajemnic Różańca św. Od godz. 8:00 odwiedziny chorych. O godz. 10:00 spotkanie Dzieci Maryi. W tym dniu we Wrocławiu Karłowicach odbędą się święcenia naszych współbraci. Święcenia kapłańskie otrzyma diakon Gabriel a święcenia diakonatu bracia Klemens i Ksawery. Natomiast w Rudach święcenia diakonatu przyjmą klerycy Diecezji Gliwickiej. Polecamy kandydatów do święceń modlitwie.

W przyszłą niedzielę – Dobrego Pasterza – rozpocznie się Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele.

Polecamy Gazetkę Parafialną oraz nowy numer Gościa Niedzielnego.

Parafianom i Gościom dziękujemy za każdą ofiarę oraz za wszelką życzliwość. Prośmy o dary Ducha Świętego, by Słowo Boże było w nas żywe i skuteczne.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.