Ogłoszenia duszpasterskie 14.5.2017

Ogłoszenia duszpasterskie 14-21.5.2017

Wy jesteście wybranym plemieniem, królewskim kapłaństwem, narodem świętym, ludem Bogu na własność przeznaczonym.

Dziś o godz. 15:00 msza św. dla FZŚ, RMF oraz sympatyków duchowości franciszkańskiej. O godz. 18:30 spotkanie Bractwa Pisma św.

Nabożeństwa majowe od poniedziałku do piątku o godz. 18:00, w soboty i niedziele o godz. 17:00.

W środę o godz. 7:00 msza św. szkolna.

W czwartek od godz. 20:00 do 21:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św. O godz. 19:00 spotkanie RMF.

W piątek o godz. 18:30 spotkanie młodzieży.

W sobotę o godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej. O godz. 15:00 w ogrodzie klasztornym spotkanie towarzyskie dla członków Róż Różańcowych i FZŚ. O godz. 17:00 nabożeństwo majowe przy figurze Matki Bożej w ogrodzie klasztornym (zależnie od pogody).

W przyszłą niedzielę gościć będziemy naszego neoprezbitera o. Gabriela Turkiewicza OFM, który podczas mszy św. wygłosi homilię i udzieli błogosławieństwa prymicyjnego. Ofiary złożone przy błogosławieństwie przeznaczone są dla neoprezbitera.

Rocznica pierwszej Komunii św. odbędzie się w uroczystość Bożego Ciała dnia 15. czerwca na mszy św. o godz. 9:00.

Posiadamy do oddania paletę dachówki karpiówki oraz maszynę do szycia z napędem elektrycznym.

Polecamy Gazetkę Parafialną oraz nowy numer Gościa Niedzielnego.

Parafianom i Gościom dziękujemy za złożone ofiary, za kwiaty oraz wszelką życzliwość. Niech Matka Boża Fatimska, którą w tym miesiącu szczególnie czcimy, wyprasza nam i naszej Ojczyźnie potrzebne łaski u Boga, a szczególnie łaskę pokoju.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.