Ogłoszenia duszpasterskie 21.5.2017

Ogłoszenia duszpasterskie 21-28.5.2017

Niech cała ziemia chwali swego Pana.

Dziś gościmy nowo wyświęconego kapłana naszej prowincji zakonnej o. Gabriela Turkiewicza OFM, który głosi homilię i po mszy św. udzieli błogosławieństwa prymicyjnego. Niech obrazek, który otrzymamy przypomina nam o modlitwie za nowego kapłana. Ofiary złożone przy błogosławieństwie przeznaczone są dla neoprezbitera. O godz. 18:30 spotkanie Bractwa Pisma św.

Nabożeństwa majowe od poniedziałku do piątku o godz. 18:00, w soboty i niedziele o godz. 17:00.

Od poniedziałku do środy przypadają Dni Krzyżowe. Modlić się będziemy o błogosławieństwo Boże dla pracujących na roli i o urodzaje.

W poniedziałek po mszy św. porannej procesja błagalna do krzyża misyjnego przed kościołem i tam modlitwa.

We wtorek po mszy św. wieczornej procesja błagalna do krzyża przy zbiegu ulic Bł. Czesława i Sportowej i tam modlitwa połączona z nabożeństwem majowym.

W środę o godz. 7:00 msza św. szkolna. Po mszy św. wieczornej procesja błagalna do figury Matki Bożej w ogrodzie klasztornym i tam modlitwa połączona z nabożeństwem majowym.

W czwartek od godz. 20:00 do 21:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św. O godz. 19:00 spotkanie RMF.

W piątek z racji Dnia Matki na nabożeństwie majowym modlić się będziemy za żyjące i zmarłe mamy. Zapraszamy. W tym dniu rozpoczyna się nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. O godz. 18:30 spotkanie młodzieży.

W sobotę o godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej. Na godz. 9:00 zapraszamy rodziców dzieci komunijnych chętnych pomóc w porządkowaniu kościoła. O godz. 9:00 na placu kościelnym zbiórka uczestników i rozpoczęcie rodzinnej pielgrzymki rowerowej na Górę św. Anny. Dystans ok. 60 km, powrót pociągiem. Zgłoszenia uczestnictwa u o. Rocha. O godz. 16:00 nauka dla rodziców i chrzestnych przed sakramentem chrztu św.

W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Przed kościołem zbiórka na remont placu kościelnego.

W niedzielę 4. czerwca w naszej parafii dzień Pierwszej Komunii Świętej. Msze św. komunijne o godz. 9:00 i 13:00. Rocznicę Pierwszej Komunii dzieci obchodzić będą w Boże Ciało 15. czerwca na mszy św. o godz. 9:00.

Polecamy Gazetkę Parafialną oraz nowy numer Gościa Niedzielnego.

Parafianom i Gościom dziękujemy za modlitwy, ofiary oraz okazaną życzliwość. Prośmy Boga, by nam błogosławił, by ziemia wydała plon i by nikomu nie brakowało chleba powszedniego.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.