Ogłoszenia duszpasterskie 30.7.2017

Ogłoszenia duszpasterskie 30.7.-6.8.2017

Bóg z tymi, którzy Go miłują, współdziała we wszystkim dla ich dobra.

Dziś nie będzie nabożeństwa popołudniowego. O godz. 18:30 w salkach spotkanie z o. prof. Celestynem Paczkowskim OFM, patrologiem Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Zaprasza Bractwo Pisma św.

Od 1. lipca do 31. sierpnia kancelaria parafialna czynna jest tylko w piątki w stałych godzinach.

W środę przypada wspomnienie NMP Anielskiej z Porcujkuli. W tym dniu będący w stanie łaski uświęcającej zyskać mogą odpust zupełny. Należy w tym dniu nawiedzić kościół i odmówić modlitwy Wierzę w Boga, Ojcze nasz i dowolną w intencjach Ojca św.

W tym dniu ok. godz. 18:00 przybędzie do naszej parafii Rybnicka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zachęcamy do przyjęcia pielgrzymów do swoich domów.

W czwartek – Pierwszy miesiąca – msza św. wieczorna z homilią i komunią św. pod dwiema Postaciami. Od godz. 20:00 godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.

W piątek – Pierwszy miesiąca – o godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej. Msza św. wieczorna z homilią i nabożeństwem Pierwszego Piątku.

W sobotę – Pierwszą miesiąca – o godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej. O godz. 7:00 msza św. w intencji Róż Różańcowych a następnie modlitwa różańcowa ze zmiana tajemnic. Serdecznie zapraszamy pragnących włączyć się we wspólnotę Żywego Różańca.

W przyszłą niedzielę 6. sierpnia organizujemy pielgrzymkę do Prudnika Lasu na odpust Porcjunkuli. Serdecznie zapraszamy członków FZŚ, RMF, Róż Różańcowych i wszystkich chętnych. Koszt 25 zł. Wyjazd godz. 7:30, powrót ok. godz. 18:00. Zapisy w zakrystii.

Polecamy Gazetkę Parafialną i Gościa Niedzielnego.

Prośmy o błogosławieństwo Boże dla nas, dla naszych Rodzin i dla naszej Ojczyzny.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.