Ogłoszenia parafialne 13.8.2017

Ogłoszenia duszpasterskie 13-20.8.2017

Pan sam obdarza szczęściem, a nasza ziemia wyda swój owoc.

Dziś o godz. 16:45 fatimskie nabożeństwo różańcowe z procesją – dziękujemy za kwiaty do tronu Maryi i zapraszamy do udziału.

Do 31. sierpnia kancelaria parafialna czynna jest tylko w piątki w stałych godzinach.

We wtorek przypada uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, święto nakazane. Msze św. w tym dniu w porządku niedzielnym. Po mszach św. poświęcenie kwiatów i ziół.

W czwartek 17 sierpnia wyrusza Gliwicka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Rozpoczęcie pielgrzymki Mszą św. w katedrze o godz. 8.00, zakończenie w sobotę 19 sierpnia Mszą św. na Wałach o godz. 15.00. Zapisy do grupy biało-niebieskiej w zakrystii lub bezpośrednio po mszy św. w katedrze. Zapraszamy również chętnych zapisania się do grupy duchowych pielgrzymów. Od godz. 20:00 adoracja Najświętszego Sakramentu – zapraszamy szczególnie pielgrzymów duchowych.

W sobotę o godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej.

W przyszłą niedzielę o godz. 11:30 jubileusz 25 lat życia zakonnego obchodzić będzie siostra Avelina. Zapraszamy do wspólnej modlitwy wraz ze srebrną jubilatką.

Polecamy Gazetkę Parafialną i Gościa Niedzielnego.

Dziękujmy Bogu za dar, jaki zostawił nam w Osobie swojej Matki, którą wyniósł na swoją prawicę. Wspierajmy modlitwą trudy i ofiary tych, którzy pielgrzymują do jej tronu na Jasnej Górze.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.