Ogłoszenia duszpasterskie 20.8.2017

Ogłoszenia duszpasterskie 20-27.8.2017

Boże, spraw, aby za wstawiennictwem naszej Matki i Królowej religia cieszyła się wolnością, a Ojczyzna nasza rozwijała się w pokoju.

Dziś jubileusz 25 lat życia zakonnego obchodzi siostra służebniczka Avelina, pełniąca funkcję księgowej w Domu Małego Dziecka. Dziękujmy wraz z jubilatką za dar powołania i życia zakonnego. Nie będzie nabożeństwa popołudniowego.

Do 31. sierpnia kancelaria parafialna czynna jest tylko w piątki w stałych godzinach.

W czwartek msza św. wieczorna w intencjach uczestników autokarowej pielgrzymki do Prudnika. Od godz. 20:00 godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św.

W piątek przypada wspomnienie św. Ludwika IX, patrona FZŚ. Msza św. wieczorna w tym dniu w intencji franciszkanów świeckich i pielgrzymów autokarowej pielgrzymki do Prudnika.

W sobotę przypada uroczystość Najświętszej Maryi panny Częstochowskiej. O godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej.

W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka na remont placu kościelnego.

Polecamy Gazetkę Parafialną i Gościa Niedzielnego.

Niech Maryja, którą w tym tygodniu czcić będziemy jako Królową oraz Czarną Madonnę z Jasnej Góry, wstawia się za nami u Boga, by wypraszała Narodowi naszemu potrzebne łaski do życia w świętości.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.