Ogłoszenia duszpasterskie 17.9.2017

Ogłoszenia duszpasterskie 17-24.9.2017

Panie, daj nam całym sercem służyć Tobie, abyśmy mogli doznawać skutków Twego miłosierdzia.

Dziś kolekta przeznaczona na Stolicę Apostolską. Przed kościołem zbiórka na remont placu kościelnego. Dziękujemy za każdą ofiarę na ten cel. Od godz. 13:00 GCOP zaprasza na plac przy Franciszkańskiej 5 na imprezę z licznymi atrakcjami z racji drugiej rocznicy utworzenia placu zabaw. O godz. 17:00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. O godz. 18:30 spotkanie Bractwa Pisma św.

We wrześniu, codziennie oprócz niedziel, o godz. 20:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji dzieci i młodzieży – zapraszamy do adoracji.

W środę o godz. 7:00 msza św. szkolna. O godz. 16:00 zbiórka ministrantów i kandydatów.

W piątek o godz. 18:00 nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa. O godz. 18:30 spotkanie młodzieży. O godz. 24:00 w katedrze gliwickiej rozpocznie się nocna Pielgrzymka do Sanktuarium w Rudach. Jedną z grup poprowadzi o. Lotar. Zapraszamy do udziału młodzież i nie tylko. Zgłoszenia u o. Lotara.

W sobotę o godz. 6:30 Godzinki a o godz. 17:00 nabożeństwo ku czci Matki Bożej. O godz. 12:15 w salkach pierwsze spotkanie dla chętnych do uczenia się gry na gitarze. Serdecznie zapraszamy muzykujących. O godz. 16:00 nauka dla rodziców i chrzestnych przed sakramentem chrztu św. Na godz. 21:00 w ogrodzie przy Parafii Wszystkich Świętych w Gliwicach Teatr A zaprasza na plenerową premierę spektaklu p.t.: „Nie wiedząc- Aniołów gościli”. Artyści w przedstawieniu wykorzystają plastyczny ruch, autorską muzykę, żywy ogień, plany świetlne, sugestywną scenografię, rekwizyty i kostiumy, by w ten sposób przybliżyć „pradawną”, uniwersalną opowieść wygnania, nie tracąc sprzed oczu rysów twarzy współczesnego człowieka.

Informujemy, że rozpoczęło się przygotowanie do sakramentu Pokuty i Pojednania oraz Eucharystii dla dzieci klas trzecich SP.

Przygotowanie do sakramentu Bierzmowania rozpocznie się w trzyletnim cyklu: rok pierwszy młodzież klas szóstych i siódmych SP, rok drugi młodzież klas siódmych SP i drugich gimnazjum, rok trzeci młodzież klas trzecich gimnazjum i dorośli. Po raz ostatni ponawiamy zaproszenie dla dorosłych po dwudziestym roku życia pragnących przyjąć sakrament bierzmowania o zgłoszenie się do kancelarii.

Dziękujemy za kwiaty dla Matki Bożej Fatimskiej i za przyozdobienie krzyża misyjnego i przydrożnego.

Polecamy Gazetkę Parafialną i Gościa Niedzielnego.

Niech miłość Chrystusa przynagla nas do jeszcze większej miłości Boga i bliźniego oraz do wybaczania wszelkich urazów. Niech wspiera nas w tym Boże błogosławieństwo.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.