Ogłoszednia duszpasterskie 1.10.2017

Ogłoszenia duszpasterskie 1-8.10.2017

Na koniec moje Niepokalane Serce zatryumfuje.

Dziś rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Od poniedziałku do piątku o godz. 18:00, w soboty i niedziele o godz. 17:00.

O godz. 18:30 modlitwa uwielbienia i dziękczynienia za miesiąc adoracji Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzi zespół Ad Maiorem Dei Gloriam z Gliwic-Brzezinki. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy ku czci Jezusa Eucharystycznego.

W październiku, codziennie oprócz niedziel, o godz. 20:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji małżeństw i rodzin – zapraszamy do adoracji.

W poniedziałek o. Lotar zaprasza chętnych na grzybobranie. Wyjazd o godz. 8:00.

We wtorek o godz. 18:00 nabożeństwo Transitus pamiątka śmierci św. Ojca naszego Franciszka. Serdecznie zapraszamy szczególnie braci i siostry z FZŚ, RMF oraz Parafian i Gości.

W środę przypada uroczystość św. Ojca naszego Franciszka. O godz. 7:00 msza św. szkolna. O godz. 16:00 zbiórka ministrantów i kandydatów. O godz. 17:30 uroczysta msza św. ku czci św. Franciszka z Asyżu. Zapraszamy poczet sztandarowy FZŚ i RMF, Parafian i Gości do wspólnego świętowania. Nabożeństwo różańcowe w tym dniu połączone będzie ze mszą św., po której uczcimy relikwie św. Franciszka.

W czwartek – Pierwszy miesiąca – msza św. wieczorna z homilią i komunią pod dwiema postaciami.

W piątek – Pierwszy miesiąca – o godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej. O godz. 17:30 msza św. z homilią i nabożeństwem pierwszego piątku połączone z modlitwą różańcową. O godz. 18:30 spotkanie młodzieży.

W sobotę – Pierwszą miesiąca – o godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej. O godz. 7:00 msza św. w intencji Róż Różańcowych a następnie modlitwa różańcowa ze zmianą tajemnic różańca św. Od godz. 8:00 odwiedziny chorych.

Z racji na ogólnopolską akcję Różaniec Do Granic zapraszamy na czuwanie modlitewne: o godz. 16:30 Godzina Maryjna, o godz. 17:30 msza św. ku czci Matki Bożej Różańcowej, o godz. 18:30 na placu kościelnym zgromadzeni wokół figury MB Fatimskiej odmówimy modlitwę różańcową. Zapraszamy na wielką modlitwę „Do Granic” Polski, do granic naszych możliwości, naszych lęków, naszych pragnień. Poza granicę komfortu, codzienności i naszych przyzwyczajeń, by ostatecznie zatryumfowało Niepokalane Serce Maryi – Królowej Pokoju.

W przyszłą niedzielę przypada Dzień Papieski. Przed kościołem zbiórka do puszek na Dzieło nowego Tysiąclecia. Zespół Caritas rozprowadzał będzie papieskie kremówki.

Polecamy Gazetkę Parafialną i Gościa Niedzielnego – zapraszamy nowych czytelników do zapoznania się z tygodnikiem katolickim.

Niech wydarzenia rozpoczynającego się tygodnia zachęcą nas wszystkich do gorliwości w sprawach Bożych i jeszcze bardziej zbliżą całe rodziny do Jezusa i Jego Matki.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.