Ogłoszenia duszpasterskie 21.1.2018

Ogłoszenia duszpasterskie 21-28.1.2018

Boże, kieruj naszym życiem według swego upodobania, abyśmy w imię Twojego Syna, Jezusa, mogli obfitować w dobre uczynki.

Dziś zbiórka na remont placu kościelnego. O godz. 16:30 charytatywny koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołu Ad Maiorem Dei Gloriam z Brzezinki. Ofiarą będzie można wesprzeć Nikodema dotkniętego zespołem Aperta. O godz. 18:30 spotkanie Bractwa Pisma św.

We wtorek, środę i czwartek odbędą się spotkania dla katechumenów przygotowujących się do sakramentu Bierzmowania.

W środę o godz. 7:00 msza św. szkolna, o godz. 16:00 spotkanie ministrantów.

W czwartek po mszy św. wieczornej do godz. 19:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św.

W piątek imieniny obchodzi i o modlitwę prosi o. Proboszcz Tymoteusz. Msza św. w jego intencji z nabożeństwem ku czci Serca Pana Jezusa o godz. 17:30. O godz. 18:30 spotkanie młodzieży oraz grupy RMF.

W sobotę o godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej. Od soboty do 11. lutego z racji ferii nabożeństwa połączone będą ze mszą św. wieczorną, a kancelaria czynna będzie tylko w piątki w stałych godzinach.

W przyszłą niedzielę o godz. 11:30 msza św. dziękczynna za Kolędę w Parafii w intencji Rodzin i okazja do złożenia ofiary kolędowej.

Polecamy Gazetkę Parafialną oraz Gościa Niedzielnego.

Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia. Niech Duch Święty sprawi, abyśmy jako uczniowie Jezusa stanowili jedno.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.