Ogłoszenia duszpasterskie 28.1-4.2.2018

Ogłoszenia duszpasterskie 28.1.-3.2.2018

Stańmy przed obliczem Pana z uwielbieniem, z weselem śpiewajmy Mu pieśni.

Dziś o godz. 11:30 msza św. dziękczynna za Kolędę w Parafii w intencji Rodzin i okazja do złożenia ofiary kolędowej. Mszy św. towarzyszyć będzie i z koncertem kolęd i pastorałek wystąpi orkiestra dęta z Brzezinki. O godz. 17:00 ostatnie nabożeństwo kolędowe.

Rozpoczynają się ferie zimowe. Do 10. lutego włącznie nabożeństwa połączone będą ze mszą św. wieczorną, a kancelaria czynna będzie tylko w piątki w stałych godzinach. Nie będą odbywać się spotkania grup parafialnych.

W czwartek – Pierwszy miesiąca – po mszy św. wieczornej do godz. 19:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św.

W piątek – Pierwszy miesiąca – przypada święto Objawienia Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej i Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św. z poświęceniem gromnic o godz. 7:00 i 17:30. Od godz. 9:00, wyjątkowo w piątek, chorych odwiedzi o. Proboszcz. O godz. 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej.

W sobotę – Pierwszą miesiąca – o godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej. O godz. 7:00 msza św. w intencji Róż Różańcowych, a następnie modlitwa różańcowa ze zmianą tajemnic Różańca św. Od godz. 8:00 chorych odwiedzą o. Lotar i o. Igor. Na godz. 9:00 zapraszamy mężczyzn i młodzieńców do pomocy przy rozebraniu Stajenki Betlejemskiej.

Składamy podziękowanie za ofiary na remont placu kościelnego. W ubiegłą niedzielę złożono na ten cel 4238,12 zł.

Polecamy Gazetkę Parafialną oraz Gościa Niedzielnego.

Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego czasu ferii, a dzieciom i młodzieży oraz ich rodzinom owocnego i bezpiecznego wypoczynku.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.