Ogłoszenia Parafialne 18.2.2018

Ogłoszenia duszpasterskie 18-25.2.2018

Czas się wypełnił i bliskie jest królestwo Boże. Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię!

Dziś zbiórka do puszek na ogrzewanie kościoła. O godz. 16:45 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Przypominamy, że za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach zyskać można odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. O godz. 18:30 spotkanie Bractwa Pisma Świętego.

W okresie Wielkiego Postu od poniedziałku do piątku o godz. 9:00 msza św. recytowana. Zachęcamy do pobożności Eucharystycznej w tym szczególnym czasie łaski.

W środę o godz. 7:00 msza św. szkolna. O godz. 16:00 spotkanie dla ministrantów i kandydatów.

W czwartek po mszy św. wieczornej do godz. 19:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św.

W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej z uczczeniem relikwii Krzyża św. po mszy św. o godz. 9:00 oraz o godz. 18:00. O godz. 18:30 w kościele spotkanie rodziców dzieci komunijnych a w salkach w tym czasie spotkanie młodzieży i RMF.

Według woli Ojca św. ma być to też dzień modlitwy i postu w intencji pokoju w Demokratycznej Republice Konga i w Południowym Sudanie. Kraje te są ogarnięte okrutną wojną, w której giną przede wszystkim chrześcijanie. Niech ta intencja będzie nam bliska podczas czwartkowej adoracji Najświętszego Sakramentu i niedzielnych Gorzkich Żali.

W sobotę o godz. 6:30 godzinki ku czci NMP. O godz. 17:00 nabożeństwo ku czci Matki Bożej. O godz. 16:00 pierwsza nauka dla narzeczonych oraz nauka przed chrztem św. dla rodziców i chrzestnych. Kolejny cykl nauk w naszej parafii w odbędzie się w październiku.

W przyszłą niedzielę ogólnopolska zbiórka do puszek na pomoc dla dzieci w Afryce. O godz. 16:00 druga nauka dla narzeczonych.

Pod chórem wyłożone są skarbonki Jałmużny Postnej, które oddać będzie można w niedzielę Bożego Miłosierdzia.

Polecamy Gościa Niedzielnego i Gazetkę Parafialną.

Podejmując refleksję i pokutę wielkopostną prośmy o łaskę nawrócenia dla siebie oraz dla tych, którzy najbardziej potrzebują Bożego Miłosierdzia.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.