Ogłoszenia duszpasterskie 25.2.2018

Ogłoszenia duszpasterskie 25.2-4.3.2018

Jezus, Ten jest mój Syn umiłowany, Jego słuchajcie!

Dziś ogólnopolska zbiórka do puszek na pomoc dla dzieci w Afryce. O godz. 16:00 druga nauka dla narzeczonych. O godz. 16:45 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Przypominamy, że za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach zyskać można odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. O godz. 18:30 spotkanie Bractwa Pisma Świętego.

W okresie Wielkiego Postu od poniedziałku do piątku o godz. 9:00 msza św. recytowana. Zachęcamy do pobożności Eucharystycznej w tym czasie.

W środę o godz. 7:00 msza św. szkolna. O godz. 16:00 spotkanie dla ministrantów i kandydatów.

W czwartek – Pierwszy miesiąca – msza św. wieczorna z homilią i komunią św. pod dwiema Postaciami. Po mszy św. wieczornej do godz. 19:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św.

W piątek – Pierwszy miesiąca – nabożeństwo Drogi Krzyżowej z uczczeniem relikwii Krzyża św. po mszy św. o godz. 9:00 oraz o godz. 18:00. O godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej. O godz. 18:30 spotkanie młodzieży i RMF.

W sobotę – Pierwszą miesiąca – o godz. 6:30 godzinki ku czci NMP, o godz. 7:00 msza św. w int. Róż Różańcowych a następnie modlitwa różańcowa ze zmianą tajemnic Różańca św. Wciąż zapraszamy nowych chętnych do włączenia się we wspólnotę Żywego Różańca. Od godz. 8:00 odwiedziny chorych. O godz. 17:00 nabożeństwo ku czci Matki Bożej. O godz. 16:00 trzecia nauka dla narzeczonych.

W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na Ośrodek rehabilitacyjny dla dzieci i młodzieży w Rusinowicach. Odezwa ks. Dyrektora do diecezjan w dzisiejszej Gazetce Parafialnej.

Pod chórem wyłożone są skarbonki Jałmużny Postnej, które oddać będzie można w niedzielę Bożego Miłosierdzia.

We wtorek 6. marca o godz. 18:00 odbędzie się posiedzenie Rady Parafialnej.

Polecamy Gościa Niedzielnego i Gazetkę Parafialną.

Niech czas Wielkiego Postu owocuje łaską naszego nawrócenia oraz licznymi dziełami miłości i miłosierdzia.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.