Ogłoszenia duszpasterskie 11.3.2018

Ogłoszenia duszpasterskie 11-18.3.2018

Bóg, będąc bogaty w miłosierdzie, przez wielką swą miłość, nas, umarłych na skutek występków, razem z Chrystusem przywrócił do życia – łaską bowiem jesteście zbawieni.

Dziś rozpoczynamy rekolekcje parafialne. Witamy wśród nas o. Jarosława, proboszcza parafii i gwardiana klasztoru w Dusznikach Zdroju. Módlmy się nawzajem o potrzebne dary Ducha Świętego dla nas na czas rekolekcji. Plan rekolekcji wywieszony jest w gablocie. O godz. 16:45 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. O godz. 18:30 Modlitwa Uwielbienia prowadzona przez Wspólnotę Przymierza Rodzin Mamre – gorąco zapraszamy.

Od poniedziałku do środy msze św. o godz. 8:00 i 17:30. W tych też dniach od 17:00 do 17:30 adoracja z okazją do spowiedzi św. W tym czasie do spowiedzi zapraszamy kandydatów do bierzmowania, świadków i ich rodziny.

W środę o godz. 8:00 msza św. z sakramentem chorych. Zapraszamy chorych starszych i tych, którzy się źle mają. W tym dniu kolekta dla Rekolekcjonisty.

W czwartek po mszy św. wieczornej do godz. 19:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św. W tym dniu w kościele NMP Wspomożenia Wiernych w Sośnicy bp Andrzej Iwanecki udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania.

W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej z uczczeniem relikwii Krzyża św. po mszy św. o godz. 9:00 oraz o godz. 18:00. Za udział w Gorzkich Żalach i Drodze Krzyżowej zyskać można odpust zupełny. O godz. 17:30 msza św. dziękczynna za sakramen bierzmowania. Zapraszamy bierzmowanych, ich świadków i rodziny. O godz. 18:30 spotkanie młodzieży i RMF.

W sobotę o godz. 6:30 godzinki a o godz. 17:00 nabożeństwo ku czci Matki Bożej.

W przyszłą niedzielę gościć będziemy ze świadectwem członków Ruchu Ekip Notre Dame. O godz. 13:00 w salkach będzie okazja dla małżonków chętnych do bliższego zapoznania się z tą formą duchowości małżeństw.

Do skarbony pod chórem złożyć można ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu.

Polecamy Gościa Niedzielnego i Gazetkę Parafialną.

Prośmy Boga o dary Ducha Świętego dla nas i dla rekolekcjonisty i o przygotowanie naszych serc na spotkanie ze Zmartwychwstałym Panem.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.