Ogłoszenia duszpasterskie 1.4.2018

Ogłoszenia duszpasterskie 1-8.4.2018

Znacie sprawę Jezusa z Nazaretu, którego Bóg namaścił Duchem Świętym i mocą.

Bóg wskrzesił Go trzeciego dnia

Dziś Niedziela Wielkanocna Zmartwychwstania Pańskiego. O godz. 15:00 do soboty włącznie nabożeństwo nowenny przed Niedzielą Miłosierdzia Bożego. W tym czasie nie będzie innych nabożeństw.

W poniedziałek Wielkanocny msze św. w porządku niedzielnym. Zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

W środę Wielkanocną o godz. 7:00 msza św. szkolna. O godz. 17:30 msza św. z udziałem kapłanów dekanatu Gliwice-Sośnica – Emaus Kapłański.

W czwartek Wielkanocny – Pierwszy miesiąca – msza św. wieczorna z homilią o komunią św. pod dwiema Postaciami. Po mszy św. do godz. 19:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.

W piątek Wielkanocny – Pierwszy miesiąca – o godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św. pierwszopiątkowej. O godz. 17:30 msza św. wieczorna z homilią i nabożeństwem Pierwszego piątku.

W sobotę Wielkanocną – Pierwszą miesiąca – o godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej. O godz. 7:00 msza św. w int. Róż Różańcowych a następnie modlitwa różańcowa ze zmianą tajemnic różańca św. Od godz. 8:00 świąteczne odwiedziny chorych.

W przyszłą niedzielę – Miłosierdzia Bożego – rozpocznie się Tydzień Miłosierdzia. W tym dniu zbiórka do puszek na potrzeby diecezjalnej i parafialnej Caritas. Przy ołtarzu złożyć będzie można skarbonki Jałmużny Postnej Caritas. O godz. 15:00 pod krzyżem przy zbiegu ulic Bł. Czesława i Sportowej nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego w rocznicę jego posadowienia. Gromadzimy się przy krzyżu.

W tym tygodniu kancelaria czynna będzie tylko w piątek w stałych godzinach.

Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone w okresie świątecznym.

Polecamy świąteczną Gazetkę Parafialną z życzeniami od Duszpasterzy oraz świąteczny numer Gościa Niedzielnego.

Parafianom i Gościom życzymy obfitości łask od Zmartwychwstałego Jezusa.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.