Ogłoszenia duszpasterskie 8.4.2018

Ogłoszenia duszpasterskie 8-15.4.2018

Nie bądź niedowiarkiem, lecz wierzącym.

Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego – rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Przed kościołem zbiórka do puszek na potrzeby diecezjalnej i parafialnej Caritas. Przy ołtarzu złożyć można skarbonki Jałmużny Postnej Caritas. O godz. 15:00 pod krzyżem przy zbiegu ulic Bł. Czesława i Sportowej nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego w rocznicę jego posadowienia. Spotykamy się przy krzyżu. O godz. 18:30 spotkanie Bractwa Pisma św.

W poniedziałek przypada liturgiczny obchód uroczystości Zwiastowania Pańskiego. Jest to Dzień Świętości Życia. W tym dniu podjąć można Adopcję Dziecka Poczętego. O tej inicjatywie w dzisiejszej Gazetce Parafialnej.

W środę o godz. 7:00 msza św. szkolna. O godz. 16:00 spotkanie ministrantów.

W czwartek po mszy św. wieczornej do godz. 19:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.

W piątek o godz. 18:30 spotkanie młodzieży.

W sobotę o godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej, a o godz. 17:00 nabożeństwo ku Jej czci.

W przyszłą niedzielę – Biblijną – rozpocznie się Tydzień Biblijny.

Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone w okresie świątecznym i za wszelką pomoc przy przygotowaniu świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

Polecamy Gazetkę Parafialną nowy numer Gościa Niedzielnego.

Chciejmy wychwalać, głosić i być narzędziami Miłosierdzia Bożego, zwłaszcza poprzez czynienie uczynków miłosierdzia względem duszy i względem ciała. Niech w tym dobrym dziele Bóg nam błogosławi.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.