Ogłoszenia duszpasterskie 22.4.2018

Ogłoszenia duszpasterskie 22-29.4.2018

Święty Wojciechu, który na ziemi głosiłeś naszym przodkom wiarę, wstawiaj się za nami u Boga w niebie.

Dziś Niedziela Dobrego Pasterza – rozpoczyna się Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele. Do wtorku włącznie gościć będziemy w naszej wspólnocie diakona Ksawerego z WSD we Wrocławiu. W ramach Tygodnia Powołań diakon odwiedzi młodzież i dzieci na katechezie w szkole. O godz. 17:00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. O godz. 18:30 spotkanie Bractwa Pisma św.

Organizujemy zbiórkę elektro-śmieci z przeznaczeniem na Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Zużyty sprzęt można składać pod wiatą w ogrodzie do środy włącznie.

W poniedziałek przypada uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski.

W środę o godz. 7:00 msza św. szkolna. O godz. 16:00 spotkanie ministrantów. Po mszy św. wieczornej procesja błagalna do krzyża misyjnego przed kościołem z prośbą o urodzaje i o błogosławieństwo w pracy na roli z racji święta św. Marka Ewangelisty.

W czwartek po mszy św. wieczornej do godz. 19:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.

W piątek o godz. 18:00 nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa. O godz. 18:30 spotkanie młodzieży.

W sobotę o godz. 6:30 Godzinki, a o godz. 17:00 nabożeństwo ku czci Matki Bożej. O godz. 16:00 nauka dla rodziców i chrzestnych przed sakramentem chrztu św.

Polecamy Gazetkę Parafialną oraz Gościa Niedzielnego.

Módlmy się za powołanych do służby w Kościele i o nowe powołania, by nie zabrakło pracowników na niwie Pańskiej.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.