Ogłoszenia duszpasterskie 6.5.2018

Ogłoszenia duszpasterskie 6-13.5.2017

Jesteście przyjaciółmi moimi, jeżeli czynicie to, co wam przykazuję.

Dziś o 18:30 spotkanie Bractwa Pisma św.

Nabożeństwa majowe od poniedziałku do piątku o godz. 18:00, w soboty i niedziele o godz. 17:00. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

Dni krzyżowe przed Wniebowstąpieniem Pańskim i procesje błagalne połączone z nabożeństwem majowym:

w poniedziałek do figury Matki Bożej u sióstr Służebniczek;

we wtorek do krzyża misyjnego przed kościołem i Matki Bożej Ubogich;

w środę do krzyża przydrożnego przy ul. Bł. Czesława.

We wtorek przypada uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

W środę o godz. 7:00 msza św. szkolna. O godz. 16:00 spotkanie dla ministrantów.

W czwartek o godz. 20:00 adoracja Najświętszego sakramentu i spowiedź św.

W sobotę na godz. 8:00 zapraszamy rodziców dzieci komunijnych do pomocy przy porządkowaniu kościoła. Z racji na wspomnienie św. Józefa Robotnika na godz. 18:45 zapraszamy na skwer przy rozdzielni prądu przy ul. Robotniczej na Święto Ulic Robotniczej i Odlewników. W programie święta nabożeństwo majowe oraz wspólne grillowanie. Zapewniamy żar grillowy i stół na który każdy położy to, co przyniesie dla siebie i dla sąsiada. W tym dniu nie będzie nabożeństwa majowego w kościele. Zapraszamy mieszkańców ulic święta, Parafian i Gości na majówkę pod gołym niebem.

W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. O godz. 15:00 msza św. dla FZŚ i RMF, a o godz. 16:45 różańcowe nabożeństwo fatimskie z procesją. Prosimy o kwiaty do figury Matki Bożej.

Polecamy Gazetkę Parafialną z odezwą Biskupa Gliwickiego w związku ze święceniami kapłańskimi oraz Gościa Niedzielnego.

Informujemy, że Rocznica Pierwszej Komunii św. odbędzie się w Boże Ciało 31. maja o godz. 9:00, spowiedź św. dzieci i ich rodzin 30 maja o godz. 17:00.

Prośmy w tych dniach, aby Bóg błogosławił ziemi, by wydała plony i pracy rąk naszych, aby nikomu nie zabrakło chleba powszedniego.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.