Ogłoszenia duszpasterskie 3.6.2018

Ogłoszenia duszpasterskie 3-10.6.2018

Będziesz zważał na szabat, aby go święcić, jak ci nakazał Pan, Bóg twój.

Dziś z racji Dnia Dziękczynienia ogólnopolska zbiórka do puszek na świątynię Opatrzności Bożej. O godz. 18:30 spotkanie Bractwa Pisma św.

Nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie o godz. 18:00, w soboty i niedziele o godz. 17:00.

We wtorek imieniny obchodzi i o modlitwę prosi o. Igor. Msza św. w jego intencji o godz. 17:30.

W środę o godz. 7:00 msza św. szkolna. O godz. 16:00 zbiórka ministrantów.

W czwartek – Pierwszy miesiąca – msza św. wieczorna z homilią i komunią pod dwiema postaciami oraz zakończenie oktawy Bożego Ciała. Po nabożeństwie zapraszamy do pomocy w uporządkowaniu obejścia wokół kościoła. O godz. 20:00 adoracja uwielbienia przed uroczystością odpustową, którą poprowadzi Wspólnota Przymierza Rodzin Mamre.

W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – odpust w naszej parafii. Msze św. w tym dniu o godz. 9:00 oraz o godz. 17:30 z udziałem kapłanów dekanatu i procesją wokół kościoła. Zapraszamy poczty sztandarowe, mężczyzn do baldachimu oraz Parafian i Gości. Po mszy św. ministranci i Marianki wyruszą na Górę św. Anny. Można się jeszcze zgłosić u o. Lotara. Przyjmujemy również zgłoszenia na Wakacje z Bogiem na Górze św. Anny w dniach 25.06.-1.07, koszt 320 zł.

W sobotę o godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej.

W przyszłą niedzielę z racji przeżywanego Roku św. Stanisława Kostki gościć będziemy relikwie Świętego oraz o. Mateusza, jezuitę, który głosił będzie homilię. Po mszy św. o godz. 11:30 do godz. 16:30 w ogrodzie klasztornym Biesiada Rodzinna organizowana przez Parafię, Radę Osiedla oraz GCOP. Już dziś zapraszamy do zaplanowania czasu i posiłku na naszej biesiadzie. Rada Osiedla ogłasza konkurs plastyczny w dowolnej technice dla dzieci i młodzieży pt. „Widokówka z mojego podwórka”. Prace przynieść można na biesiadę do godz. 13:30. Rozstrzygnięcie konkursu i nagrody o godz. 15:00. Prosimy o ciasto, które można przynieść w sobotę po południu.

Dziękujemy za pomoc przy organizacji procesji Bożego Ciała i prosimy o pomoc przy zorganizowaniu biesiady i posprzątaniu po jej zakończeniu.

Niech Najświętsze Serce Jezusa kształtuje serca nasze według Serca Swojego.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.