Ogłoszenia duszpasterskie 1.7.2018

Ogłoszenia duszpasterskie 1-8.7.2018

Nie bój się, tylko wierz, a twoja wiara cię ocali.

Dziś nie będzie nabożeństwa popołudniowego.

Informujemy, że w dniach od 1. lipca do 31. sierpnia nabożeństwa w piątek i w sobotę łączyć będziemy ze mszą św. wieczorną, kancelaria czynna będzie tylko w piątki w stałych godzinach, Gazetka Parafialna ukazywać się będzie w formacie A5.

W czwartek – Pierwszy miesiąca – msza św. wieczorna z homilią i komunią św. pod dwiema Postaciami. Od godz. 20:00 do 21:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św.

W piątek – Pierwszy miesiąca – o godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej. Msza św. z homilią i nabożeństwem Pierwszego piątku.

W sobotę – Pierwszą miesiąca – o godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej, o godz. 7:00 msza św. w intencji członków Żywego Różańca, a następnie modlitwa różańcowa ze zmianą tajemnic.

W przyszłą niedzielę o godz. 11:30 msza św. w int. FZŚ.

Dziękujemy osobom, które pomogły w porządkowaniu terenu wokół kościoła.

Rada Osiedla i Parafia dziękują za oddane głosy na Gliwicki Budżet Obywatelski. Po raz kolejny przekroczyliśmy nie tylko minimalną liczbę potrzebnych głosów, ale również weszliśmy do puli dla aktywnych. Na 654 wymaganych ważnych głosów uzyskaliśmy 718.

Przyjmujemy zapisy na Święto Młodzieży, które odbędzie się na Górze św. Anny w dniach 16-21. lipca, koszt 110 zł.

W okresie letnim dbajmy o zachowanie odpowiedniego stroju w kościele.

Polecamy Gazetkę Parafialną i Gościa Niedzielnego.

Na rozpoczynający się nowy miesiąc obowiązków i odpoczynku niech Pan Bóg wyleje na nas obfitość swego błogosławieństwa.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.