Ogłoszenia duszpasterskie 29.7.2018

Ogłoszenia duszpasterskie 29.7.-5.8.2018

Ty, Panie, otwierasz swą rękę i karmisz do syta wszystko, co żyje.

Dziś jak również w tygodniu nie będzie nabożeństw popołudniowych. Przypominamy, że do 31. sierpnia włącznie kancelaria czynna jest tylko w piątki w stałych godzinach.

W środę ok. godz. 18:00 na teren naszej Parafii przybędą Pielgrzymi Pieszej Rybnickiej Pielgrzymki na Jasną Górę. Jak co roku pielgrzymi poproszą nas o możliwość noclegu. Przyjmijmy ich życzliwie w naszych domach.

W czwartek – Pierwszy miesiąca – o godz. 17:30 msza św. z homilią i Komunią św. pod dwiema Postaciami. Od godz. 20:00 do 21:00 Godzina Święta adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św. W tym dniu nawiedzając kościół zyskać można odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

W piątek – Pierwszy miesiąca – o godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej. O godz. 17:30 msza św. z homilią i nabożeństwem Pierwszego Piątku.

W sobotę – Pierwszą miesiąca – o godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej. O godz. 7:00 msza św. w int. Róż Różańcowych a następnie modlitwa różańcowa i zmiana tajemnic Różańca św.

W przyszłą niedzielę pielgrzymka członków FZŚ do Prudnika Lasu z racji odpustu Porcjunkuli. Wyjazd o godz. 7:00. Zgłoszenia u proboszcza.

W okresie letnim dbajmy o odpowiedni strój w kościele.

Polecamy Gazetkę Parafialną i Gościa Niedzielnego.

Dziękujemy za wszelkie okazane dobro i życzymy obfitości Bożych łask.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.