Ogłoszenia duszpasterskie 5.8.2018

Ogłoszenia duszpasterskie 5-12.8.2018

Pokarmem z nieba Pan swój lud obdarzył.

Dziś i w tygodniu nie będzie nabożeństw popołudniowych. Do 31. sierpnia włącznie kancelaria czynna jest tylko w piątki w stałych godzinach.

W poniedziałek przypada święto Przemienienia Pańskiego.

W czwartek od godz. 20:00 do 21:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św.

W sobotę o godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej.

W przyszłą niedzielę o godz. 11:30 msza św. w int. FZŚ.

W imieniu pielgrzymów Rybnickiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę dziękuję za udzieloną gościnę na terenie naszej parafii.

Gliwicka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 16-18. sierpnia. Zapisy do grupy białej w zakrystii lub bezpośrednio przed wyjściem przed katedrą. Koszt 35 zł. Będą również do nabycia białe koszulki z nadrukiem okolicznościowym. Chorych i starszych parafian zachęcamy do pielgrzymowania duchowego, które polega na codziennym udziale we mszy św. w parafii lub radio, osobistej modlitwie i duchowej jedności z Pielgrzymką – znaczek dla pielgrzyma duchowego 5 zł.

W okresie letnim dbajmy o odpowiedni strój w kościele.

Polecamy Gazetkę Parafialną i Gościa Niedzielnego.

Za wstawiennictwem świętych Patronów rozpoczynającego się tygodnia prośmy o błogosławieństwo Boże dla nas, dla naszej Ojczyzny i całej Europy.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.