Ogłoszenia duszpasterskie 7.10.2018

Ogłoszenia duszpasterskie 7-14.10.2018

Niechaj nas zawsze Pan Bóg błogosławi.

Dziś zbiórka do puszek na potrzeby Caritas. O godz. 16:00 druga nauka dla narzeczonych.

Nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do piątku o godz. 18:00, w soboty i niedziele o godz. 17:00. Przez cały miesiąc z wyjątkiem sobót i niedziel od godz. 20:00 do 21:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w int. naszej Ojczyzny oraz rodzin.

Przypominamy, że każdego dnia za co najmniej półgodzinną adorację lub za odmówienie różańca św. we wspólnocie zyskać można odpust zupełny i ofiarować go za siebie lub za zmarłych.

W środę o godz. 7:00 msza św. szkolna, o godz. 16:00 spotkanie dla ministrantów i Dzieci Maryi. O godz. 10:00 w salkach w klasztorze prelekcja organizowana przez Caritas Diecezji Gliwickiej na temat: „Jak się chronić przed oszustami?”. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a zwłaszcza seniorów.

W piątek o godz. 18:30 spotkanie młodzieży.

W sobotę o godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej. O godz. 16:45 ostatnie w tym roku fatimskie nabożeństwo różańcowe z procesją. Prosimy o kwiaty do figury Matki Bożej, które można przynieść do wieczora w piątek.

W przyszłą niedzielę przypada Dzień Papieski. Przed kościołem zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia. Rozprowadzać będziemy również kremówki papieskie. O godz. 8:00 msza św. z udziałem wspólnoty FZŚ.

Polecamy Gazetkę Parafialną dziś z odezwą biskupa Gliwickiego i Gościa Niedzielnego z filmem „Sprawa Chrystusa” traktującym o najbardziej podstawowych prawdach chrześcijaństwa.

Królowo Różańca Świętego módl się za nami.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.