Ogłoszenia duszpasterskie 2.12.2018

Ogłoszenia duszpasterskie 2-9.12.2018

Do Ciebie, Panie, wznoszę moją duszę, Tobie ufam, Boże, niech zawód mnie nie spotka.

Dziś rozpoczyna się Adwent. Pod chórem do nabycia jest prasa tygodniowa, opłatki wigilijne. O godz. 17:00 Nieszpory.

Roraty w naszym kościele odbywać się będą od poniedziałku do soboty o godz. 6:30. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Po Roratach od poniedziałku do piątku zapraszamy na śniadania adwentowe. Zwracamy się z prośbą o produkty dla dzieci: dżemy, nutellę, mleko i dziękujemy za już ofiarowane.

We wtorek wspomnienie św. Barbary, Msza Św. w intencji górników i ich rodzin, oraz zmarłych górników o godzinie 10:00.

W środę o godz. 16:00 spotkanie dla ministrantów i Dzieci Maryi. O godz. 18:00 spotkanie Bractwa Pisma Świętego.

W czwartek po mszy św. wieczornej do godz. 19:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św.

W piątek o godz. 18:00 nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa. O godz. 18:30 spotkanie młodzieży.

W sobotę przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. w tym dniu o godz. 6:30, 11:30 i 17:30. Podczas mszy św. o godz. 6:30 Dzieci Maryi odnowią swoje przyrzeczenia. Po Roratach Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP. O godz. 17:00 nabożeństwo ku czci Matki Bożej. O godz. 12:00 Godzina Łaski – adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy.

W tym dniu Rada Osiedla Baildona zaprasza na Jarmark Adwentowy który odbędzie się w siedzibie Rady na ul. Okrzei 9. W programie warsztaty plastyczne, ogłoszenie wyników konkursu fotograficznego oraz karmą, polarami i zabawkami wspomóc będzie można przytulisko dla kotów. Szkoła gry na gitarze w salce w klasztorze o godz. 12:15.

W przyszłą niedzielę rozprowadzać będziemy świece Caritas, karty świąteczne oraz pierniki. O godz. 15:30 spotkanie opłatkowe dla FZŚ a o godz. 17:30 msza św. z udziałem wspólnoty franciszkanów świeckich.

W kancelarii lub zakrystii zgłosić można chorych do jednorazowego, świątecznego przyjęcia sakramentów świętych, które udzielać będziemy podczas odwiedzin w sobotę 15. grudnia.

Do skarbony pod chórem złożyć można ofiarę na choinki i kwiaty do Szopki.

Niech błogosławieństwo Boże nam pomaga, abyśmy przez dobre uczynki przygotowali się na spotkanie przychodzącego Chrystusa.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.