Ogłoszenia duszpasterskie 9.12.2018

Ogłoszenia duszpasterskie 9-16.12.2018

Do Ciebie, Panie, wznoszę moją duszę, Tobie ufam, Boże, niech zawód mnie nie spotka.

Dziś przed kościołem ogólnopolska zbiórka do puszek dla Kościoła na Wschodzie. Apel biskupa Antoniego Dydycza z tej okazji w dzisiejszej Gazetce Parafialnej. Pod chórem do nabycia są prasa katolicka, opłatki, świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, karty świąteczne oraz pierniki. O godz. 15:30 spotkanie opłatkowe dla FZŚ, a o godz. 17:30 msza św. z udziałem wspólnoty. O godz. 17:00 Nieszpory Adwentowe.

Roraty odbywają się od poniedziałku do soboty o godz. 6:30. Od poniedziałku do piątku śniadania adwentowe. Serdecznie zapraszamy do udziału dzieci, młodzież i dorosłych. Prosimy o produkty do śniadań i dziękujemy za już ofiarowane.

W środę o godz. 16:00 spotkanie dla ministrantów i Dzieci Maryi. O godz. 18:00 spotkanie Bractwa Pisma Świętego.

W czwartek mszy św. wieczornej towarzyszył będzie zespół Kahal z Wodzisławia. Po mszy św. zespół poprowadzi Adwentowy Wieczór Uwielbienia, którego gościem będzie Marcin Jakimowicz. Serdecznie zapraszamy na modlitwę i śpiewy uwielbienia.

W piątek o godz. 18:00 nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa. O godz. 18:30 w kościele spotkanie rodziców dzieci komunijnych. W tym czasie w salkach spotkanie młodzieży.

W sobotę od godz. 8:00 świąteczne odwiedziny chorych. Dodatkowe osoby można zgłosić w kancelarii lub zakrystii.

Ogłaszamy konkurs plastyczny p.t. Moje wyobrażenie stajenki betlejemskiej. Prace w formacie A4 składać można w zakrystii lub podczas Rorat. Wyłonienie laureatów nastąpi podczas wspólnego kolędowania w IV Niedzielę Adwentu o godz. 12:30.

Do skarbony pod chórem złożyć można ofiarę na choinki i kwiaty do Szopki.

Marana tha! Przyjdź, Panie Jezu! Bądźmy czujni i wytrwali, bo Pan jest blisko.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.