Ogłoszenia duszpasterskie 23.12.2018

Ogłoszenia duszpasterskie 23-30.12.2018

A ty, Betlejem Efrata, najmniejsze jesteś wśród plemion judzkich.

Z ciebie wyjdzie Ten, który będzie pokojem.

Dziś pod chórem do nabycia Gość Niedzielny podwójny numer w cenie 8 zł, Gazetka parafialna z planem Kolędy, opłatki wigilijne, świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom i karty świąteczne. Po mszy św. o godz. 11:30 przed kościołem spotkanie świąteczne. Zapraszają Parafia i Rada osiedla Baildona. O godz. 17:00 Nieszpory Adwentowe.

W poniedziałek Wigilia Narodzenia Pańskiego przypominamy o zachowaniu tradycyjnej wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych i chrześcijańskiego charakteru wieczerzy wigilijnej. O godz. 6:30 ostatnie Roraty i rozdanie nagród. O godz. 15:00 nabożeństwo wprowadzenia Dzieciątka do stajenki Betlejemskiej. Z przedstawieniem wystąpią Dzieci Maryi. Nie będzie mszy św. o godz. 17:30. Spowiedź św. w godz. 6:30-9:30 oraz 14:00-15:00. Pasterka o godz. 22:00. Zapraszamy Parafian, Gości oraz poczty sztandarowe. Kolekta przeznaczona jest na Fundusz Ochrony Życia.

We wtorek uroczystość Narodzenia Pańskiego msze św. w porządku niedzielnym. O godz. 17:00 nieszpory kolędowe.

W środę drugi dzień świąt. Msze św. w porządku niedzielnym. Nie będzie nabożeństwa popołudniowego. Zbiórka do puszek na KUL.

W czwartek święto św. Jana, apostoła i ewangelisty. Podczas mszy św. błogosławieństwo wina ku jego czci. Po mszy św. wieczornej do godz. 19:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

W piątek święto św. Młodzianków, męczenników z Betlejem. O godz. 10:00 nabożeństwo przy żłóbku dla dzieci i młodzieży z indywidualnym błogosławieństwem.

W sobotę o godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej.

W przyszłą niedzielę przypada święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Modlić się będziemy o świętość dla naszych rodzin.

W tym tygodniu i do zakończenia Kolędy nabożeństwa piątkowe i sobotnie łączymy ze mszą św. a kancelaria czynna będzie tylko w piątki w godzinach porannych.

Do skarbony pod chórem złożyć można ofiarę na choinki i kwiaty do Szopki.

Maryja i Elżbieta nawiązują rozmowę w duchu uwielbienia i dziękczynienia. Dla nas, którzy wkrótce zasiądziemy przy wigilijnym stole, jest to przypomnienie, jak ważne w życiu jest dzielenie się radością.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.