Ogłoszenia duszpasterskie 20.1.2019

Ogłoszenia duszpasterskie 20-27.1.2019

Pośród narodów głoście chwałę Pana.

Dziś po mszy św. o godz. 10:00 Jasełka w wykonaniu dzieci z Domu Dziecka sióstr Służebniczek. Mszy św. o godz. 11:30 towarzyszy orkiestra dęta z Bazan. Po mszy św. koncert kolęd i okazja do wspólnego kolędowania. Przed kościołem zbiórka do puszek na witraże.

Z racji na trwający w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan zapraszamy na godz. 15.00 do kościoła ewangelicko-augsburskiego przy ul. Jagiellońskiej 19 na nabożeństwo ekumeniczne z udziałem biskupa gliwickiego Jana Kopca. Z tego powodu nie będzie u nas nabożeństwa popołudniowego.

W środę o godz. 7:00 msza św. szkolna. O godz. 16:00 spotkanie ministrantów i Marianek. O godz. 18:00 spotkanie Bractwa Pisma Świętego.

W czwartek po mszy św. wieczornej do godz. 19:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św.

W piątek o godz. 18:00 nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. O godz. 18:30 spotkanie młodzieży.

W sobotę o godz. 6:30 Godzinki, a o godz. 17:00 nabożeństwo ku czci Matki Bożej. W tym dniu imieniny obchodzi i o modlitwę prosi o. Tymoteusz. Msza św. w jego intencji o godz. 17:30.

W przyszłą niedzielę mszy św. o godz. 10:00 towarzyszył będzie dziecięcy Zespół CanTITO ze Studia Artystycznego Maciej z Zabrza, a o godz. 11:30 towarzyszyć nam będzie orkiestra dęta KWK Sośnica. Po mszach św. koncerty kolęd i okazje do wspólnego kolędowania.

Polecamy Gazetkę Parafialną i Gościa Niedzielnego.

Caritas Diecezji Gliwickiej rozpoczyna program paczek żywnościowych dla potrzebujących, które będą przygotowywane jeden do dwóch razy w tygodniu. Za każdą z nich będzie pobierana stała opłata 10 zł. Chętni mogą zgłaszać się w kancelarii lub zakrystii.

Niech Boże błogosławieństwo, które wnieśliśmy do Waszych domów przyniesie obfite owoce w życiu rodzin Parafii. Niech Duch Święty umocni wiarę i rozpali miłość, a w serca omdlałe niech wleje nadzieję.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.