Ogłoszenia duszpasterskie 3.2.2019

Ogłoszenia duszpasterskie 3-10.2.2019

Starajcie się o większe dary, a ja wam wskażę drogę jeszcze doskonalszą, drogę Miłości.

Dziś po mszach św. błogosławieństwo świec i wiernych za wstawiennictwem św. Błażeja, biskupa i męczennika, chroniące przed chorobami gardła. O godz. 17:00 nieszpory niedzielne.

W tym tygodniu odbędą się spotkania katechumenów – odpowiednio we wtorek, środę i czwartek.

We wtorek po mszach św. błogosławieństwo wody i chleba ku czci św. Agaty.

W środę o godz. 7:00 msza św. szkolna. O godz. 16:00 spotkanie ministrantów i Marianek. O godz. 18:00 spotkanie Bractwa Pisma Świętego.

W czwartek – Pierwszy miesiąca – msza św. wieczorna z homilią i Komunią św. pod dwiema Postaciami. Po mszy św. do godz. 19:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św.

W piątek o godz. 18:30 spotkania dla młodzieży.

W sobotę o godz. 6:30 Godzinki, a o godz. 17:00 nabożeństwo ku czci Matki Bożej.

Prosimy, by odpowiednio wcześniej zamawiać intencje mszalne, zwłaszcza gdy chodzi o jubileusze, rocznice czy msze św. za zmarłych. Istnieje możliwość zamówienia mszy św. gregoriańskiej. W związku z zapytaniami Parafian o msze św. zbiorowe informujemy, że intencje takie będzie można zamówić na każdy Pierwszy piątek miesiąca, począwszy od marca. Przypominamy, że raz w miesiącu odprawiane są msze św. za zmarłych poleconych przez składających ofiarę do skarbony pod figurą św. Franciszka.

Informujemy, że podczas ferii zimowych od 11 do 22. lutego kancelaria czynna będzie tylko w piątki.

Polecamy Gazetkę Parafialną i Gościa Niedzielnego.

Święty Błażeju niech Twoje wstawiennictwo uwalnia nas od chorób gardła i wszelkiego innego niebezpieczeństwa, byśmy zawsze mogli składać Bogu dziękczynienie.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.