Ogłoszenia duszpasterskie 24.2.2019

Ogłoszenia duszpasterskie 24.2-3.3.2019

Jak ojciec nad dziećmi, tak Pan się lituje nad tymi, którzy cześć Mu oddają.

Dziś ostatni dzień ferii zimowych. Nie będzie nabożeństwa popołudniowego. Gościmy Wspólnotę Cenacolo z Jastrzębia Zdroju. Pod chórem okazja do spotkania z jej członkami oraz do nabycia gadżetów, z których utrzymuje się Wspólnota.

Spotkania katechumenów w tym tygodniu odpowiednio we wtorek, środę i czwartek.

W środę o godz. 7:00 msza św. szkolna, o godz. 16:00 spotkania ministrantów i Marianek, o godz. 18:00 Bractwo Pisma św.

W czwartek imieniny obchodzi i o modlitwę prosi br. Roman. Msza św. w jego intencji o godz. 17:30, po mszy św. do godz. 19:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św.

W piątek – Pierwszy miesiąca – o godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej, o godz. 17:30 msza św. z homilią i nabożeństwem Pierwszego Piątku. O godz. 18:00 w salkach odbiór strojów komunijnych, o godz. 18:30 spotkanie rodziców komunijnych oraz spotkania dla młodzieży.

W sobotę – Pierwszą miesiąca – o godz. o godz. 6:30 Godzinki, o godz. 7:00 msza św. w int. Róż Różańcowych a następnie modlitwa różańcowa i zmiana tajemnic. Od godz. 8:00 odwiedziny chorych. O godz. 17:00 nabożeństwo ku czci Matki Bożej.

W przyszłą niedzielę rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu przed Wielkim Postem.

Dziękujemy za ofiary na witraże. W ubiegłą niedzielę złożono na ten cel 2675 zł.

Polecamy Gościa Niedzielnego i Gazetkę Parafialną.

Życzymy wszystkim błogosławieństwa i Bożego zapału przy podjęciu codziennych obowiązków, zajęć i prac.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.