Ogłoszenia duszpasterskie 10.3.2019

Ogłoszenia duszpasterskie 10-17.3.2019

Jeżeli ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych – osiągniesz zbawienie.

Dziś ogólnopolska zbiórka do puszek na pomoc dzieciom w Afryce. O godz. 16:45 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. O godz. 17:30 msza św. z udziałem FZŚ.

W okresie Wielkiego Postu od poniedziałku do piątku o godz. 9:00 dodatkowa msza św. recytowana. Zachęcamy do pobożności Eucharystycznej w o okresie Wielkiego Postu.

We wtorek o godz. 18:00 posiedzenie Rady Parafialnej.

W środę o godz. 7:00 msza św. szkolna. O godz. 16:00 spotkanie dla ministrantów i Marianek.

W czwartek po mszy św. wieczornej do godz. 19:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św.

W piątek po mszy św. o godz. 9:00 oraz o godz. 18:00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej z uczczeniem relikwii Krzyża św. O godz. 18:30 spotkanie młodzieży i RMF.

W sobotę o godz. 6:30 godzinki ku czci NMP. O godz. 16:00 pierwsza nauka dla narzeczonych. O godz. 17:00 nabożeństwo ku czci Matki Bożej.

W przyszłą niedzielę z racji dnia modlitwy za misje Kościoła i za misjonarzy gościć będziemy s. M. Gizelę, służebniczkę, prowincjalną referentkę d.s. misji, która da świadectwo o powołaniu misyjnym. O godz. 16:00 druga nauka dla narzeczonych. W tym dniu zbiórka do puszek na witraże do naszego kościoła.

Polecamy Gościa Niedzielnego i Gazetkę Parafialną, a w niej Diecezjalne propozycje dla wszystkich na czas Wielkiego Postu.

Pamiętajmy w modlitwach o Kościele świętym, który tworzymy, o naszej Ojczyźnie i o sobie nawzajem prosząc, abyśmy wytrwali w dobrym i w podjętych postanowieniach wielkopostnych.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.