Ogłoszenia duszpasterskie 24.3.2019

Ogłoszenia duszpasterskie 24-31.3.2019

Radością jest dla mnie pełnić Twoją wolę, mój Boże, a Twoje prawo mieszka w moim sercu.

Dziś kolekta przeznaczona na Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjny dla dzieci i młodzieży w Rusinowicach. O godz. 10:00 msza św. dziękczynna za udzielony naszej młodzieży w minionym tygodniu Sakrament Bierzmowania. O godz. 16:00 ostatnia nauka dla narzeczonych. O godz. 16:45 Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym.

W okresie Wielkiego Postu od poniedziałku do piątku o godz. 9:00 dodatkowa msza św. recytowana. Zachęcamy do pobożności Eucharystycznej w tym szczególnym czasie

W poniedziałek przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. W tym dniu zachęcamy do podjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego oraz do wdzięczności za dar życia.

W środę o godz. 7:00 msza św. szkolna. O godz. 16:00 spotkanie dla ministrantów i Marianek. O godz. 18:00 Bractwo Pisma św.

W czwartek po mszy św. wieczornej do godz. 19:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św.

W piątek po mszy św. o godz. 9:00 oraz o godz. 18:00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej z uczczeniem relikwii Krzyża św. O godz. 18:30 w kościele spotkanie rodziców dzieci komunijnych a w salkach spotkanie młodzieży.

W sobotę o godz. 6:30 godzinki ku czci NMP. O godz. 16:00 nauka dla rodziców i chrzestnych przed sakramentem chrztu św. O godz. 17:00 nabożeństwo ku czci Matki Bożej.

Od przyszłej niedzieli zespół Caritas rozprowadzał będzie kartki świąteczne oraz wielkanocne świece Caritas.

Polecamy Gościa Niedzielnego i Gazetkę Parafialną, a w niej sprawozdanie z posiedzenia Rady Parafialnej oraz kartki świąteczne.

Matko Boga, Matko Jezusa Chrystusa, ucz nas przyjmować wolę Boga zwłaszcza wtedy, gdy jest ona trudna lub po ludzku niezrozumiała.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.